René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
27.03.2012 - 09:05
26.03.2012 - 21:55
zenge: hlína tomu už moc nedá
dneska přece jenom pece
králikárny zasklený
od nich klíček ztracený

za spol.přátel žehu ST :)
26.03.2012 - 20:14
Bíša: Ano, jsou to verše zemité!
26.03.2012 - 18:12
Paulmatthiole: V hlíně dříme síla, stejně jako v tomto díle... ST.
26.03.2012 - 16:39
Dota Slunská: hlína je velkej symbol - zhostil ses jej dobře
26.03.2012 - 15:11
Liška76: plné verše..ST!
26.03.2012 - 13:57
Liška76: dobrej pokus..ST:)
26.03.2012 - 13:28
zvířenka: Óh, hlína má pamět jako slon
a v noci tajně zpívá,
a miluje a nenávidí shon
spravedlivá, trpělivá..

Jak Golemovi bylo by Ti, myslíš - lépe?
i v ohni, vodě ,vzduchu život přece tepe...?

Však přiznám se,i já lnu k hroudě více
jsou nekonečné možnosti totiž skryty v ní
-zem je to první i poslední
26.03.2012 - 11:20
donne: ST***
26.03.2012 - 09:26
Siorak: Věčné otázky ... že by bylo lepší se neptat? Nebo ne na vše? Na tak krátký text mi proběhlo hlavou dost hodně myšlenek - tudíž je skvělý i když zneklidňující.
26.03.2012 - 08:29
Kars: Hlína mrtvá i živá
rodí i žalmy zpívá
25.03.2012 - 20:50
poustevník Jirka: Má radoST ze Tvých slov :o))
25.03.2012 - 20:18
vavaoko: Člověk se od zvířat liší i tím, že chce vědět proč. ST
25.03.2012 - 14:15
Offline.Uzivatel: Skvělá... ST!
25.03.2012 - 12:57
básněnka: ptáme se stále,jen odpovědí se občas nedočkáme..ST
25.03.2012 - 12:45
churry: Báječná
25.03.2012 - 11:33
churry: ***
24.03.2012 - 22:21
Paulmatthiole: Skorem jako Platónova teorie jeskyně :-) ST
24.03.2012 - 13:05
René Vulkán: Slávka: a já porád, že nám ubývá cukr
24.03.2012 - 11:44
jc senior: Filozofické miniatury jsou vždy podnětem k zamyšlení.
Je mnoho otázek PROČ... a bez odpověí.
**
1 ... 613|614|615|616|617|618|619|620|621 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku