René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
24.03.2012 - 10:41
Slávka: ... chodím si k Tobě mlsat, ale nikomu to neříkej... ;).. *
24.03.2012 - 07:36
Dota Slunská: Ó, tolik pravdy!
23.03.2012 - 23:56
Psavec: Jo! ST.
23.03.2012 - 22:45
Bíša: !!!*
22.03.2012 - 07:35
Tomáš: Rampouch skvělý, silný jako trám! :-)
21.03.2012 - 22:42
René Vulkán: ttragelaf: Klidně se za mě přimliuvej,sice nepíšu o sobě, ale přímluv není nikda dost.
Rád ti to oplatím u Asociace pro likvidace
21.03.2012 - 19:45
ttragelaf: Inu, přimluvím se za Tvou vinu.
V Nadaci pro zemskou rotaci.
21.03.2012 - 16:22
Siorak: A také komplexy viny jsou pěkní prevíti ...
21.03.2012 - 14:22
Liška76: hodně dobré:)ST!
21.03.2012 - 14:16
René Vulkán: Kaisr v Možná přijde i kouzelník
21.03.2012 - 10:52
WAYWARD: ...**
21.03.2012 - 09:11
zvířenka: Tma ve mně zná TO.
Bezútěšné bláto,
golem v nesvéprávných rukách
emoce tlukou arytmii srdce
na světelných lukách
místo kde tě není
Na rampouchy se dá ale i hrát
Zvonkohra - léčí - řád
21.03.2012 - 04:34
labuť: Někdy ráno dokáže probudit slunce a úlevu v duších, že nic není ztracené...
20.03.2012 - 23:04
Psavec: Dám ST.
20.03.2012 - 22:50
donne: Stíny ve mně evokují pocity tísně,mám ráda světlo,slunce.
20.03.2012 - 21:28
Paulmatthiole: Dělám chyby, tedy jsem. ST.
20.03.2012 - 21:15
Bíša: STIP!*
20.03.2012 - 21:01
kaaamiiii: !!! ST
20.03.2012 - 20:36
Mbonita: pokora
opora
našich skutků
20.03.2012 - 20:31
Javavia: Ráno samo nesvítá..St
1 ... 614|615|616|617|618|619|620|621|622 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku