zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
19.03.2015 - 18:13
19.03.2015 - 17:52
Lilith: Vždycky má cenu žít, je to vzácný dar... :-)
ST
19.03.2015 - 17:15
libour: má ST
19.03.2015 - 12:43
Květka Š.: :-)
ST
19.03.2015 - 11:17
la loba: Připomenuls mi že letos chci pořídit kohouta:-)))
19.03.2015 - 03:58
řeka: ranní ptáče...
19.03.2015 - 01:16
Špáďa: Četl jsem v nadpise: "Kecá racek"
asi mi už blbnou voči, du si lehnout...
Mám taky přec "nárok o korán"
(ti dal (h)ladit...)
18.03.2015 - 23:20
Lilith: Tohle je tedy síla ST* za ta díla
18.03.2015 - 22:52
Adama: Koukám, už máš hezkejch sbírek.
Jo, má cenu žít. To jsi trefil na jedničku. ;-)
18.03.2015 - 22:28
Vorejs: ... a k zemi padá ze slamáku co zbylo z hvězdné noci ... ST
18.03.2015 - 21:46
vavaoko: Říkám si to. ST
18.03.2015 - 21:23
Ringo: Zenge zas uslysel kikirikí,
jemne ho probudil operenec,
pan básník zaseptal: Boze, moc díky,
ze nelezím ve hrobe, nade mnou venec... :-)
18.03.2015 - 18:11
Kajuta: nářez. :) ST a Z
18.03.2015 - 16:49
la loba: ST bez dechu
18.03.2015 - 15:01
sailorr: Rada Vacátko tě už dávno má za podezřelého. Nejenže furt pobuřuješ, ale teďkonc ještě todle !
a.j.
18.03.2015 - 12:57
enigman: mám se kurva fajn dík za optání....
18.03.2015 - 11:40
básněnka: představuju si tě, jak na pařezu mudruješ...díváš se na stromy a je ti tak nějak v duši hezky, asi jsem to napsala jen obyčejně, ale tak to vnímám...i když je báseň docela drsná, ale ať...
18.03.2015 - 09:16
vavaoko: Mám jen ST
18.03.2015 - 06:18
ttragelaf: ... tady je to, koukám, samá legračka ..:-)
17.03.2015 - 23:28
Ringo: Lidé si dost právem myslí,
nekdy tahle sloucenina,
jednou vodík, dvakrát kyslík,
na potízích bývá vinna.
1 ... 463|464|465|466|467|468|469|470|471 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku