zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.03.2015 - 18:13
obaleč jabloňový: ST !
|
19.03.2015 - 17:52
Lilith: Vždycky má cenu žít, je to vzácný dar... :-)
ST |
19.03.2015 - 17:15
libour: má ST
|
19.03.2015 - 12:43
Květka Š.: :-)
ST |
19.03.2015 - 11:17
la loba: Připomenuls mi že letos chci pořídit kohouta:-)))
|
19.03.2015 - 03:58
řeka: ranní ptáče...
|
19.03.2015 - 01:16
Špáďa: Četl jsem v nadpise: "Kecá racek"
asi mi už blbnou voči, du si lehnout... Mám taky přec "nárok o korán" (ti dal (h)ladit...) |
18.03.2015 - 23:20
Lilith: Tohle je tedy síla ST* za ta díla
|
18.03.2015 - 22:52
Adama: Koukám, už máš hezkejch sbírek.
Jo, má cenu žít. To jsi trefil na jedničku. ;-) |
18.03.2015 - 22:28
Vorejs: ... a k zemi padá ze slamáku co zbylo z hvězdné noci ... ST
|
18.03.2015 - 21:46
vavaoko: Říkám si to. ST
|
18.03.2015 - 21:23
Ringo: Zenge zas uslysel kikirikí,
jemne ho probudil operenec, pan básník zaseptal: Boze, moc díky, ze nelezím ve hrobe, nade mnou venec... :-) |
18.03.2015 - 18:11
Kajuta: nářez. :) ST a Z
|
18.03.2015 - 16:49
la loba: ST bez dechu
|
18.03.2015 - 15:01
sailorr: Rada Vacátko tě už dávno má za podezřelého. Nejenže furt pobuřuješ, ale teďkonc ještě todle !
a.j. |
18.03.2015 - 12:57
enigman: mám se kurva fajn dík za optání....
|
18.03.2015 - 11:40
básněnka: představuju si tě, jak na pařezu mudruješ...díváš se na stromy a je ti tak nějak v duši hezky, asi jsem to napsala jen obyčejně, ale tak to vnímám...i když je báseň docela drsná, ale ať...
|
18.03.2015 - 09:16
vavaoko: Mám jen ST
|
18.03.2015 - 06:18
ttragelaf: ... tady je to, koukám, samá legračka ..:-)
|
17.03.2015 - 23:28
Ringo: Lidé si dost právem myslí,
nekdy tahle sloucenina, jednou vodík, dvakrát kyslík, na potízích bývá vinna. |


