zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.03.2015 - 21:05
básněnka: Můj zlatej Puškine, matička Rus kyne...
|
23.03.2015 - 21:04
detektor: je dobře, že někdo umí napsat odlehčeně o vážné situaci....:-)ST
|
23.03.2015 - 14:04
enigman: jdu si nakrájet nějakou vodu...i když mám obavu že to bude posedmé na čtvrtou...
|
23.03.2015 - 09:41
vavaoko: Mám rád ta míSTa.
|
23.03.2015 - 05:08
libour: Jjj .....ST
|
23.03.2015 - 01:18
Kapka: eSTépátépřesdeváté.
|
22.03.2015 - 22:38
Kajuta: ST .)
|
22.03.2015 - 22:20
obaleč jabloňový: Nádherná:-)
ST |
22.03.2015 - 21:34
detektor: Nádhera....:-)ST
|
22.03.2015 - 21:08
Adama: TS
|
22.03.2015 - 21:08
Květka Š.: Bezva....ST...
|
22.03.2015 - 21:03
řeka: tvá slova plynou...ST
|
22.03.2015 - 20:49
Eleyn: Líbí se mi celý ten nádech užitých slov. A špitální kaple U Anežky to pečetí. ST
|
22.03.2015 - 19:54
jitka.svobodova: jak krásně se čtou tvé verše....ST
|
22.03.2015 - 19:51
TetaKazi: Pěkný moc.. :-) ST
jen nevím proč, v jednom místě jsem se zasekla a přemýšlela, co to je to "ponocný čelo".. ;-)) |
21.03.2015 - 18:23
divoženka1: ST :-)
|
21.03.2015 - 17:32
Kapka: Uchvátilo, potěšilo, krása ST
|
21.03.2015 - 16:46
valerie: co všechno v tvých verších vnímám, nádhera, a i když o dětství, žádná nostalgie, ST
|
21.03.2015 - 09:05
|
21.03.2015 - 06:26
obaleč jabloňový: Kouzelné :-)
ST |


