zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.03.2015 - 03:59
J.F.Julián: Hezká
St |
20.03.2015 - 21:01
detektor: Nádhera......ST
|
20.03.2015 - 19:56
Adama: Už aby rostly šťovíky. Mňam.
|
20.03.2015 - 19:13
Kajuta: ST .)
|
20.03.2015 - 17:19
Psavec: Dvoutakty mi byly blízké, ST.
|
20.03.2015 - 17:17
Psavec: Jahodové povlečení je skvělé, ST.
|
20.03.2015 - 17:03
Květka Š.: ST...(:-)
|
20.03.2015 - 16:13
sailorr: Dvoutakty duněly divočinou
na polní cestě za pláckem Jak libě to tam vonělo! Kam se to všechno.... |
20.03.2015 - 15:00
Mario de Janeiro: V životě člověk mnohé ztrácí
do stáří dětství však se vrací jen vydrž zengebuši... |
20.03.2015 - 09:10
vavaoko: Také bych zase šel a díval se na ten krásný svět svého mládí..
Mám jen ST |
20.03.2015 - 07:56
jitka.svobodova: nádherné verše....ST
|
20.03.2015 - 06:57
nejsembásník: vrátila jsem se s tebou
do míst pod balíky slámy, kde v potoce nohy zebou a noci teplé - pod hvězdami ... |
20.03.2015 - 01:22
Ringo: Wirklich schöne Zeilen...
|
19.03.2015 - 23:46
libour: ST
|
19.03.2015 - 23:17
|
19.03.2015 - 22:51
detektor: ST
|
19.03.2015 - 19:09
|
19.03.2015 - 18:44
obaleč jabloňový: Povlečení z jahod ...o jednom vím, jen si počkám až ho čas došije:-)
ST |
19.03.2015 - 18:42
enigman: hlavně když se můžu zjitřit...
|
19.03.2015 - 18:20
Kajuta: ST .)
|


