zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.11.2015 - 21:35
Lota: .
byli jsme stvořeni abychom sami obhospodařovali matičku Zemi a že to nějak neumíme je jen a jen naše věc tak jsi to chtěl Stvořiteli ??? . |
13.11.2015 - 19:34
divoženka1: ST moc se mi líbí
|
13.11.2015 - 19:06
detektor: Smekám...ST
|
13.11.2015 - 18:40
Kapka: Možná odepíše
že to nebolí on v tom ze své výše vidí co-koli co mi ne, jémine jednou se to dovíme(?) Inu, ST |
13.11.2015 - 17:44
|
13.11.2015 - 17:06
vavaoko: Pravdu díš. ST
|
13.11.2015 - 15:04
|
11.11.2015 - 22:43
sailorr: a.j.
|
11.11.2015 - 19:33
visla: paráda...bloudit STepí šla bych též
|
11.11.2015 - 17:04
krizekkk: Dokud síly stačit budou, budu s tou anebo s druhou.
;-) |
11.11.2015 - 13:27
libour: no dovedeš toho jistě doST.....:-) píšeš druhým pro radost
|
11.11.2015 - 11:11
vavaoko: Známkovat nebudu. Mám jen ST
|
11.11.2015 - 10:58
Květka Š.: PS---ST---
|
11.11.2015 - 10:16
Lilith: Na, vem si známku s ST :-)
|
11.11.2015 - 05:35
isisleo: :-)
|
11.11.2015 - 00:12
madison: romantikazvostra eSTé
|
10.11.2015 - 23:07
Ringo: Pořád ještě dovedeš psát moc hezké verše.
|
10.11.2015 - 21:39
Kapka: Líbí, st
|
10.11.2015 - 21:38
detektor: To je velká fajnovoST...:-)
|
10.11.2015 - 21:33
matousekKkrejca: beze slov ST
|


