zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.11.2015 - 16:00
Psavec: ST.
|
15.11.2015 - 15:33
TetaKazi: dneska nějak posmutnělé eSTé..
|
15.11.2015 - 12:29
Lota: .
tak jsem si ji přečetla zas, a znova to je tak krásná poezie, že srdce bolí pravda, život je bolavý a přece se z něj nějak nechce odejít no, někdy jo ale stejně a zase přijdu si číST . |
15.11.2015 - 12:27
Květka Š.: ST...
|
15.11.2015 - 12:12
sailorr: Jo, možná. Stačí tiše stát, poslouchat. Stačí chtít.
No, a když to nestačí, pořád zbývá žít. ST andělům ( slova) a jiné užitečné havěti |
15.11.2015 - 09:41
vavaoko: Mám jen ST.
|
14.11.2015 - 23:15
|
14.11.2015 - 20:38
|
14.11.2015 - 20:23
Kajuta: ST
|
14.11.2015 - 17:55
libour: ST
|
14.11.2015 - 17:52
Ringo: Nechci: oře s pancéřem
Chci: žít v míru, důvěře |
14.11.2015 - 17:32
Lilith: ST
|
14.11.2015 - 17:23
Kajuta: ST .)
|
14.11.2015 - 17:17
Lilith: Jejda...
ST |
14.11.2015 - 16:27
sailorr: Před branami Vídně
byli na tom bídně Za to nejčko to je jiný naší krví smývaj naše viny P.s.: když alláh má v turbanu nablito, je dobře míti nabito |
14.11.2015 - 15:58
divoženka1: ST
|
14.11.2015 - 13:02
Květka Š.: ST...
|
14.11.2015 - 12:16
G.P.: Myslím, že si Stvořitel
tiše sedl na pr.el... |
14.11.2015 - 09:57
matousekKkrejca: ST
|
13.11.2015 - 23:49
|


