zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.01.2016 - 17:18
krizekkk: Už všechno řekli...
|
05.01.2016 - 23:33
detektor: Jejda to je hezké....ST
|
05.01.2016 - 19:03
obaleč jabloňový: ST.
|
05.01.2016 - 11:11
pa100r: v té věci nemám pochybu
prognóza vypadá nevesele: svět sic je STále v pohybu leč právě teď kráčí do prdele... |
04.01.2016 - 16:07
madison: šáleněšílené eSTééééé
|
04.01.2016 - 12:33
Květka Š.: to je bezva...:-)...ST
|
04.01.2016 - 11:41
madison: super eSTééé
|
04.01.2016 - 11:10
la loba: Brrr ale i tak ST
|
04.01.2016 - 09:29
vavaoko: Já ten bílej sajrajt nemusím. Snesl bych v létě +30 a v zimě ještě o 5 víc.
Tobě ST. Jak jinak? |
04.01.2016 - 08:39
Kajuta: ST :-)
|
03.01.2016 - 19:59
TetaKazi: Brrr... Jdu poSTavit na svařák...
|
03.01.2016 - 19:46
Květka Š.: ST...
|
03.01.2016 - 16:05
|
03.01.2016 - 15:25
libour: :-D....ST..skvělý
|
03.01.2016 - 15:24
Lilith: Pobavils... :-))
ST |
03.01.2016 - 14:31
Tara: Máš to vážně IRONický doST, uděláš mi radost vždycky...
|
03.01.2016 - 12:11
Mario de Janeiro: kdo je ta svině lítá
co světem stále lítá ať tma je nebo svítá zkurvená realita...ST!!!!!!!!!!!!!! |
03.01.2016 - 12:03
Kajuta: STjakvisacizamek
|
03.01.2016 - 09:51
vavaoko: Nemám slov. ProSTě skvělé!!
|
02.01.2016 - 23:27
Kapka: ST
|


