zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
09.01.2016 - 09:18
09.01.2016 - 08:45
řeka: ...jak to bylo něžné buď sbohem čase
můj stín račí dopředu chůzí kráčí...

Fénix s modrými krystalkami tvého Já

ST***
09.01.2016 - 08:30
Kapka: ST
08.01.2016 - 18:51
TetaKazi: Seš dobrej (a Artík taky) - za sebe musím přiznat, že takovej nadhled ani zdaleka nemám... Asi bych na tom měla makat... ;-) ST
08.01.2016 - 18:36
libour: ST
08.01.2016 - 18:26
Lilith: Tedýý, to je dilema a Ringův koment mne rozesmál :-))
ST
08.01.2016 - 17:51
Ringo: Nechci znát od jasnovidky,
kdy zezdola zmerčím kytky,
prostě tady jednou zhynu
a první pšouk prolne hlínu...
08.01.2016 - 17:39
Tara: Radím sklenku vína, či dvě, a ten den prospat, a bude to zas dobrý! ST
08.01.2016 - 16:27
krizekkk: ksč i stb, obejdu se bez tebe...ST
08.01.2016 - 16:20
řeka: Život je krásnej, i přes všechny jeho trny
ST*.
08.01.2016 - 10:19
Lilith: ST
08.01.2016 - 09:35
vavaoko: Znal jsem ty pány. Už nebyli kožení, ale stejnej xindl.
Mám jen ST
08.01.2016 - 08:52
08.01.2016 - 01:13
madison: parádníverše ....eSTéé
07.01.2016 - 23:24
Tara: To je autobiografické? To musela být síla... ST
07.01.2016 - 23:05
detektor: No tedy...ty píšeš tak krásně, že někdy opravdu nevím, co napsat..:-)ST
07.01.2016 - 22:59
Ringo: StB, Viktor, chování – kdepak, jak je někde něco koženýho, tak to většinou stojí za prdlačku...
07.01.2016 - 20:53
libour: ST
06.01.2016 - 22:01
detektor: STx10
06.01.2016 - 17:19
krizekkk: zima má bejt akorát v ledničce - souhlas ST
1 ... 374|375|376|377|378|379|380|381|382 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku