zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.01.2016 - 21:24
detektor: SkvoST...
|
11.01.2016 - 20:48
řeka: dosvíceno....made in China
ST. |
11.01.2016 - 20:10
libour: štítek made in china má i moje košile american eagle :-) ST
|
11.01.2016 - 16:17
krizekkk: Ždibec je Ždibtův bratr tuším. Dobré to... ;-)
|
11.01.2016 - 08:32
Vladik: ST
|
11.01.2016 - 00:16
detektor: Nádhera....ST
|
11.01.2016 - 00:11
detektor: No tedy...ta proSTřední mě dostala...jsi člověk...
|
11.01.2016 - 00:08
detektor: SkvoST..
|
10.01.2016 - 17:37
libour: ST
|
10.01.2016 - 17:33
libour: ST
|
10.01.2016 - 16:42
Ringo: Smrt je sekáč na hlavičky
a ty zase na básničky. :-) |
10.01.2016 - 16:30
TetaKazi: Tak jo, čert to vem... ST*
|
10.01.2016 - 15:47
sailorr: Čichám, čichám, člověčinu.
A.bsolutně J.edna |
10.01.2016 - 15:47
řeka: s prvním nadechnutím ke smrti kráčíme
ST. |
10.01.2016 - 15:02
Tara: Opět krásné, a bohužel, pravdivé...ST
|
10.01.2016 - 14:56
Lilith: ST
|
10.01.2016 - 13:46
Lota: .
Jsem já se smrtí mou dá se říci, že kamarádkou. Je to holka hravá šprýmy ona má ráda. Když už jsem myslela, že přijde, ona ne, byla jinde. A tak to nechám na ní až bude chtít, přijde! . :-) |
10.01.2016 - 12:25
vavaoko: Nezvaný host, jehož nelze odmítnout.
Tobě ST |
10.01.2016 - 12:20
Kajuta: tiché ST...
|
10.01.2016 - 09:34
madison: slza rozostřila zrak...eSTévelikééé!!!!
|


