zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.01.2016 - 20:27
čubík: ...tak hřejivě mrazivá...:)
|
09.01.2016 - 20:08
Lota: .
Vím, jsi jak ten sníh sypeš to ze sebe do hald třpytivých slov zábavných a trefných vět každému není dáno ale Tobě ANO . |
09.01.2016 - 19:24
TetaKazi: Opisuju od Jiřího... ST**
|
09.01.2016 - 17:27
zenge: to: Všichni- děkuji za tipy i komantáře
jste má záře!!! ;-) |
09.01.2016 - 17:26
zenge: to: Krizekkk ď za koment mám to na desce s Tonym D ;-)
|
09.01.2016 - 17:07
krizekkk: Jaj, dostala mě ta proSTřední věc...
|
09.01.2016 - 17:06
|
09.01.2016 - 17:05
Lilith: To je parádní paráda... uff... skvělé
ST* |
09.01.2016 - 17:01
Květka Š.: ST...Ringo je dobrej...
|
09.01.2016 - 16:57
Květka Š.: ST...
|
09.01.2016 - 16:52
krizekkk: Je strašnej čas je strašnej den
U Slunců v půlnoc proměněn Blbouni mladí potichu housličky ladí blbouni staří v drahejch podnicích paří Kostlivec špatná věc přijde a spadla klec Se smrtí vstávám se smrtí usínám tuším že v tom nejsem sám Tisíce mladších jsou na tom zrovna tak můžem asi čekat jenom na zázrak Egon... ;-) |
09.01.2016 - 16:39
Lota: .
Ty nejsi jenom poeta Tys i muzikant zabrnkat umíš na duši, na srdce že by se jeden rozplakal zvláštní, že krása tak dojímá . |
09.01.2016 - 16:35
Ringo: Sakra to je smutný...ale krásně napsaný...
|
09.01.2016 - 16:27
řeka: hodiny jedna za druhou
jako pohřební průvod jdou Adél, do tvého stínu se položit... tvá báseň je tak dojímavě krásná, až se mi chce brečet ST*** |
09.01.2016 - 14:11
Tara: Tak podruhý: nádhera, a Stínadla to jistí...
|
09.01.2016 - 13:35
vavaoko: Jsi velikej!
ST |
09.01.2016 - 11:34
Kajuta: tiché ST...
|
09.01.2016 - 11:25
Kapka: ST
|
09.01.2016 - 11:25
Tara: Rozplakal jsi mne...komentář napíšu, až setru slzy...ST
|
09.01.2016 - 11:13
vavaoko: Nikdo ji nepopíše, ale každeji ji pozná, až přijde.
Tobě ST |


