zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
04.03.2016 - 02:33
Dota Slunská: bohu dík, a taky mamince a taťkovi a vůbec nejbližším
04.03.2016 - 00:06
Kajuta: tiché ST...
03.03.2016 - 23:51
Tara: Moc pěkné...v prvním letopočtu se narodila má mamka.ST
03.03.2016 - 21:59
Lota: .
je navršená
láskou
.
nádherná
.
03.03.2016 - 21:58
Lota: .
bohu dík
.
03.03.2016 - 19:45
Květka Š.: eSTéčko...
03.03.2016 - 10:13
Špáďa: Je to smutný, co kol se děje. Ale je dobře, že se na to dovedeš kouknout i takhle odlehčeně, neb z úplnýho a nefalšovanýho vážna bez jeho prošpikování humorem a nadsázkou by nám za chvíli asi jeblo.
02.03.2016 - 20:57
krizekkk: Love is life...
02.03.2016 - 20:44
libour: skvoSTné a samo sebou pravdívé......
02.03.2016 - 19:54
vavaoko: Já jen mohu dát ST
02.03.2016 - 19:33
Tara: Bojím se stejných věcí jako ty...ST
02.03.2016 - 19:20
Ringo: Nemá to podělaný
Praevy dcera
s rytířem pera
bez bázně a hany :-)
02.03.2016 - 19:20
zenge: Bastet: DÍKY TI ZA PŘÍZEŇ;-)
02.03.2016 - 19:19
zenge: detektor: DÍKY;-)
02.03.2016 - 19:10
Bastet: No, jestli jsi jí zbyl jen ty, pak má víc, než si umí představit.
Co báseň, to vyznání, korálek v náhrdelníku.
A víš co? Já si je dovedu představit všecky dohromady a zhudebněné. A za deštivých večerů bych seděla a naslouchala té písni a svět by byl hned lepším místem pro život...
02.03.2016 - 18:48
detektor: Nádherné....ST
02.03.2016 - 18:43
detektor: Tý brďo....:-)ST
02.03.2016 - 15:27
Lota: .
ale Ty, seš gigant
básnickej !!!
.
asi to už někdo i napsal
ale raději to nečtu
páč pak sama nevím, jak už tě víc chválit
a takhle mám pocit, že neopisuju
;)
02.03.2016 - 13:49
02.03.2016 - 09:05
Kajuta: ST .)
1 ... 351|352|353|354|355|356|357|358|359 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku