zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.03.2016 - 02:33
Dota Slunská: bohu dík, a taky mamince a taťkovi a vůbec nejbližším
|
04.03.2016 - 00:06
Kajuta: tiché ST...
|
03.03.2016 - 23:51
Tara: Moc pěkné...v prvním letopočtu se narodila má mamka.ST
|
03.03.2016 - 21:59
|
03.03.2016 - 21:58
|
03.03.2016 - 19:45
Květka Š.: eSTéčko...
|
03.03.2016 - 10:13
Špáďa: Je to smutný, co kol se děje. Ale je dobře, že se na to dovedeš kouknout i takhle odlehčeně, neb z úplnýho a nefalšovanýho vážna bez jeho prošpikování humorem a nadsázkou by nám za chvíli asi jeblo.
|
02.03.2016 - 20:57
krizekkk: Love is life...
|
02.03.2016 - 20:44
libour: skvoSTné a samo sebou pravdívé......
|
02.03.2016 - 19:54
vavaoko: Já jen mohu dát ST
|
02.03.2016 - 19:33
Tara: Bojím se stejných věcí jako ty...ST
|
02.03.2016 - 19:20
|
02.03.2016 - 19:20
zenge: Bastet: DÍKY TI ZA PŘÍZEŇ;-)
|
02.03.2016 - 19:19
zenge: detektor: DÍKY;-)
|
02.03.2016 - 19:10
Bastet: No, jestli jsi jí zbyl jen ty, pak má víc, než si umí představit.
Co báseň, to vyznání, korálek v náhrdelníku. A víš co? Já si je dovedu představit všecky dohromady a zhudebněné. A za deštivých večerů bych seděla a naslouchala té písni a svět by byl hned lepším místem pro život... |
02.03.2016 - 18:48
detektor: Nádherné....ST
|
02.03.2016 - 18:43
detektor: Tý brďo....:-)ST
|
02.03.2016 - 15:27
Lota: .
ale Ty, seš gigant básnickej !!! . asi to už někdo i napsal ale raději to nečtu páč pak sama nevím, jak už tě víc chválit a takhle mám pocit, že neopisuju ;) |
02.03.2016 - 13:49
Květka Š.: ST...
|
02.03.2016 - 09:05
Kajuta: ST .)
|


