zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.03.2016 - 14:21
Kajuta: ST .)
|
05.03.2016 - 12:47
Tara: Zenge, ty musíš být boží člověk...senzační ST + Z
|
05.03.2016 - 12:33
vavaoko: Z Turecka Řecka táhne verbež všecka. Pod praporem Aláha mou přízeň si vymáhá. Prý poč by sama bydlela. Povídala Anděla. Dávno to již věděli ti, kdo v boji zemřeli.
Ti, co žíjí v poušti, zas to na nás zkouší. Pod deštníkem unie, málokdo to přežije. Blbnu. Tobě ST |
05.03.2016 - 11:30
Květka Š.: ST :-)
|
05.03.2016 - 10:24
zenge: díky všem
jste můj šém! |
05.03.2016 - 09:50
Kapka: Velké ST
|
05.03.2016 - 08:42
Dota Slunská: Znám to rozpolcení. :)
|
05.03.2016 - 08:40
Dota Slunská: Je to krásné.
|
05.03.2016 - 02:24
Ringo: Hergot, co by to těm cikádám udělalo, přijít jednou za čas zakoncertovat lidem do města... :-)
|
04.03.2016 - 19:45
René Vulkán: z tančíren okno hrává
a sláva do ulic nese se z plných plic jak kouř tvrdé sparty bezva párty |
04.03.2016 - 17:52
Tara: Hezký...ST
|
04.03.2016 - 17:07
obaleč jabloňový: ST.
|
04.03.2016 - 16:58
krizekkk: Já nevím, všude dobře, u básniček nejlíp. ;-)
|
04.03.2016 - 16:55
vavaoko: Chce to STřídat.
|
04.03.2016 - 16:52
libour: město je fajn, vše po ruce, ale raději lesy louky .... ST :-)
|
04.03.2016 - 16:46
krizekkk: Retru ST ;-)
|
04.03.2016 - 15:30
libour: ST...
|
04.03.2016 - 13:57
Květka Š.: ST***
|
04.03.2016 - 09:14
Kapka: Za hezké obrázky ST
|
04.03.2016 - 08:43
vavaoko: Máš na co vzpomínat a to je vždy dobré. Čas určil, co je důležité.
ST |


