zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.03.2016 - 11:27
Milena: Krásně jsi to podal.ST
|
26.03.2016 - 10:54
Lilith: Chlapácký život v jednom sloupci, jak působivé... skvělé!
ST* |
26.03.2016 - 10:33
Kajuta: ST .)
|
26.03.2016 - 10:20
krizekkk: ...2017...
|
26.03.2016 - 06:32
divoženka1: přidaná hodnota tím i já označuji špičkovou tvorbu takže PH:-) vlastně ST
|
26.03.2016 - 01:22
René Vulkán: povedená
retrospektýva |
26.03.2016 - 00:59
František: Má to švih. ST
|
25.03.2016 - 23:23
libour: smekám před Tvým umem....ST
|
25.03.2016 - 22:05
Tara: Přenádherné. Bolestné. Chlapské. ST
|
25.03.2016 - 21:40
Ringo: S uznalým zamručením neváhám ani milisekundu...
|
25.03.2016 - 20:30
detektor: vavaoko to napsal, ale má to i přidanou hodnotu...je to úchvatné...ST
|
25.03.2016 - 20:11
vavaoko: Životopis chlapa.
ST |
24.03.2016 - 18:28
madison: senzažůžobájo...eSTéééé
|
24.03.2016 - 09:54
Lilith: Bať, čéče, si připadám nějak nedospělá ;-)
ST |
24.03.2016 - 08:11
divoženka1: amirp ej ot juj
TS A ST |
24.03.2016 - 00:42
Emil Mann: Milé.)
|
23.03.2016 - 22:00
libour: is mesj kámšop.............. :-)
|
23.03.2016 - 20:58
Mbonita: jsem se zas kochala:-)
|
23.03.2016 - 20:42
Květka Š.: ten Aničulk---BEZVA---ST :-)
|
23.03.2016 - 20:22
Ringo: Na rozdíl od Spejbla nejsi (minimálně na psaní básní) dřevo. ;-)
|


