zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
31.03.2016 - 22:29
detektor: Nádhera...ST
31.03.2016 - 22:06
Květka Š.: ST....
31.03.2016 - 17:59
krizekkk: Já taky nevěším vlajky do oken. Ostatně, nikdy jsem je nevěšel a neoběsili mě. ST
31.03.2016 - 13:07
Paulmatthiole: Položil bych poněkud provokativní otázku - kdo sem tedy vlastně smí ze zahraničí přijet?
31.03.2016 - 12:05
Milena: Taky to tak nějak cítím.ST
31.03.2016 - 09:34
Ringo: Nejen ta cást barikádní
vubec není fádní.
31.03.2016 - 08:57
vavaoko: Urazili ho. Napsali: " Pravda a láska."
Tobě ST. Dal bych více.
31.03.2016 - 00:24
libour: ST***
31.03.2016 - 00:15
Tara: Mít tibetskou vlajku, tak jdu v ni zahalena...ST
30.03.2016 - 22:56
René Vulkán: jo, jo
jo
a zase jo
30.03.2016 - 22:26
madison: zafáborstřílímdvojitéeSSTTééééé
28.03.2016 - 10:04
28.03.2016 - 08:58
Špáďa: Curricul UM básníka.
28.03.2016 - 08:41
Špáďa: I dnes jím občas bývám,
i dnes jím kaši ovesnou,
ve vzpomínkách si splývám,
klučičí hrátky ve mne snou.
,
27.03.2016 - 19:36
hloubavá: Od deziluze přes iluzi do ...
26.03.2016 - 21:16
Zasr. romantik: ST***!
Z fleku dávám ST a 3x hvězdu + vykřičník
to aby vynik básník a taky trochu uličník! :o))
Poklona, smekám!
26.03.2016 - 20:11
Lota: .
a tiše čtu
už asi po sté
neboť jest to víc než za STé
.
26.03.2016 - 14:15
sailorr: Bereš nás do svých světů
tak řveme - jsme tu !
( i s Maximem )
A jsou to taky trochu
naše světy

Nejni to jedno ?
Kde já, kde ty ?
A jak to všechno
vůbec přinde

Je krásný být co chvíli
................. někde jinde
26.03.2016 - 13:49
Květka Š.: ST...moc dobré...
26.03.2016 - 11:40
madison: aživotdálplyne,některéchvílecitověsilné...eSTééé
1 ... 340|341|342|343|344|345|346|347|348 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku