zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.03.2016 - 22:29
detektor: Nádhera...ST
|
31.03.2016 - 22:06
Květka Š.: ST....
|
31.03.2016 - 17:59
krizekkk: Já taky nevěším vlajky do oken. Ostatně, nikdy jsem je nevěšel a neoběsili mě. ST
|
31.03.2016 - 13:07
Paulmatthiole: Položil bych poněkud provokativní otázku - kdo sem tedy vlastně smí ze zahraničí přijet?
|
31.03.2016 - 12:05
Milena: Taky to tak nějak cítím.ST
|
31.03.2016 - 09:34
Ringo: Nejen ta cást barikádní
vubec není fádní. |
31.03.2016 - 08:57
vavaoko: Urazili ho. Napsali: " Pravda a láska."
Tobě ST. Dal bych více. |
31.03.2016 - 00:24
libour: ST***
|
31.03.2016 - 00:15
Tara: Mít tibetskou vlajku, tak jdu v ni zahalena...ST
|
30.03.2016 - 22:56
|
30.03.2016 - 22:26
madison: zafáborstřílímdvojitéeSSTTééééé
|
28.03.2016 - 10:04
obaleč jabloňový: ST.
|
28.03.2016 - 08:58
Špáďa: Curricul UM básníka.
|
28.03.2016 - 08:41
Špáďa: I dnes jím občas bývám,
i dnes jím kaši ovesnou, ve vzpomínkách si splývám, klučičí hrátky ve mne snou. , |
27.03.2016 - 19:36
hloubavá: Od deziluze přes iluzi do ...
|
26.03.2016 - 21:16
Zasr. romantik: ST***!
Z fleku dávám ST a 3x hvězdu + vykřičník to aby vynik básník a taky trochu uličník! :o)) Poklona, smekám! |
26.03.2016 - 20:11
|
26.03.2016 - 14:15
sailorr: Bereš nás do svých světů
tak řveme - jsme tu ! ( i s Maximem ) A jsou to taky trochu naše světy Nejni to jedno ? Kde já, kde ty ? A jak to všechno vůbec přinde Je krásný být co chvíli ................. někde jinde |
26.03.2016 - 13:49
Květka Š.: ST...moc dobré...
|
26.03.2016 - 11:40
madison: aživotdálplyne,některéchvílecitověsilné...eSTééé
|


