zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.03.2016 - 09:04
vavaoko: V tomto jsme vždy sami. Ale snad je to tak dobře.
ST |
19.03.2016 - 08:37
Vladik: Samota má hloubku. ... ST
|
18.03.2016 - 23:24
zvířenka: SmrTivzdorný,skvělý kus.
díky za něj:-) |
18.03.2016 - 22:56
Ringo: Chceš-li něco k odrážení,
tak vol dno, nic lepší není. :-) |
18.03.2016 - 21:16
detektor: ST
|
18.03.2016 - 21:10
krizekkk: Popsati ten druh samoty, v níž je vše průzračně jasné...
|
18.03.2016 - 18:20
Tara: Dno je jiSTě známo nám všem...
|
18.03.2016 - 18:01
libour: ST...
|
18.03.2016 - 17:38
Milena: Napojen sám na sebe.ST
|
18.03.2016 - 17:05
zenge: to Lota: To ani náhodou;-)
Ale ď ! |
18.03.2016 - 17:03
|
18.03.2016 - 17:01
divoženka1: já si také občas sama sobě pošlu balík:-)
když se mi nezbytné drobnosti nevejdou do krosny:-)))) a někdy spím pod moSTy |
18.03.2016 - 11:00
Milena: Souhlas s Tarou. ST
|
18.03.2016 - 10:22
Lilith: Áčka jsou fajn ;-) líbí
ST |
18.03.2016 - 09:59
Lota: .
jsi světaznalej a vzdělanej a sečtělej chlap pochodující encyklopedie co může psát o všem možném a umí to . |
18.03.2016 - 09:56
Kajuta: fajné. .)
ST |
18.03.2016 - 09:46
divoženka1: zenge: já děkuju ty tvé zemité postřehy,skvěle napsané to mě vždycky dostane
taky se k nim vracím.-)) |
18.03.2016 - 03:33
divoženka1: tak to je třesnička ST
|
18.03.2016 - 03:18
divoženka1: ST
|
18.03.2016 - 02:58
Špáďa: Aspoň k hovnu nežli na nic.
To jsem znal už coby panic. |


