zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.03.2016 - 09:14
vavaoko: Zátarasy z ježků, kamery a garda.
Rámy ochraný. Kvůli jedněm trenclím. to je tedy darda. Nejsou vypraný. ST |
20.03.2016 - 09:01
vavaoko: Já mám zase pouze ST.
|
20.03.2016 - 08:49
Kajuta: tiché ST...
|
20.03.2016 - 08:25
Lilith: ST
|
20.03.2016 - 01:35
madison: sakradobrý!!!!...eSTéééé
|
19.03.2016 - 22:05
libour: ST
|
19.03.2016 - 20:29
Tara: Padá a padá...jak beznadějně krásné...a citát o naději též....ST
|
19.03.2016 - 20:17
Ringo: Líbilo se mi hlavně
to maminčino rámě. |
19.03.2016 - 20:03
Milena: Tak to jo. Tak tam bude dobře.
|
19.03.2016 - 20:00
Milena: Tu si uschovám až mi bude nejhůře. S dovolením dávám do záložek.
|
19.03.2016 - 20:00
zenge: Milena - viz anotace;-) ď Ti
|
19.03.2016 - 19:59
zenge: to divoženka: Ď ti divná ženo;-)
|
19.03.2016 - 19:57
Milena: Slyším. Ukážeš mi, kde je to místo?
ST |
19.03.2016 - 19:44
|
19.03.2016 - 19:29
hloubavá: Tak to byl skvělej "ponor"!
|
19.03.2016 - 18:05
Jiljovský: Výborně! Snad jen místo Súčka 25 bych dal Se 5 - je trochu víc romantická a o dost méně hlučná:))
|
19.03.2016 - 15:12
Květka Š.: ST...
|
19.03.2016 - 12:07
Dota Slunská: i já chápu když se tam derou anaforický áčka, taky s nima dost peču :)
|
19.03.2016 - 12:04
Dota Slunská: Veletip. Píšeš krásně.
|
19.03.2016 - 10:29
Kajuta: tiché ST...
|


