zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
29.04.2016 - 07:02
Tomáš: Obhroublé češtině tak moc nerozumím,
přeSTo k ní souhlas svůj připojím... :-)) |
29.04.2016 - 01:46
madison: dobrýýýý...eSTéééé
|
29.04.2016 - 01:12
Kajuta: ST .)
|
28.04.2016 - 23:56
Tara: Vožungra vidím zcela jasně...díky za tvé živé básně...ST
|
28.04.2016 - 22:37
vavaoko: Já jsem si zase pošmáknul.
ST |
28.04.2016 - 22:30
Kapka: Ani snad volem nebo vlkem není
s těmi je čaSTo lepší pořízení... |
28.04.2016 - 22:18
Kapka: Teď jsem se k přečtení doSTala
že je to dobrý uznala :-) |
28.04.2016 - 21:51
Lilith: dobrý, tak nějak lidový... ;-)
ST |
28.04.2016 - 21:30
libour: přečet jsem --------------------------- s chutí ST
|
28.04.2016 - 11:38
|
27.04.2016 - 15:01
sailorr: Kompjůtr nepodojíš, nepovořeš...s debilem se nedomluvíš, i když někteří, nadaní, mluvit i trochu umějí.
. . Když už nefunguje ani pud sebezáchovy, těžko se dovolávat rozumu. ( ze sbírky Maxima Kravčuka "Reverse Evolution") |
27.04.2016 - 10:12
Květka Š.: ST... :-)
|
27.04.2016 - 09:34
Lilith: To je síla...
ST |
27.04.2016 - 08:33
Kajuta: ST
|
26.04.2016 - 23:59
Zasr. romantik: ST!
"člověk je vůl" a považuje za úspěch, když je vůl jen na půl ... A i tak je řeč jen o pár procentech populace. Těm ostatním je to úplně jedno ... |
26.04.2016 - 23:44
Zee: co říct, snad jen bohužel a ST
|
26.04.2016 - 22:45
detektor: Já se těším na všechno, co napíšeš...a i když někdy nesouhlasím s tím, kam to vedeš, tu myšlenku...STejně se budu těšit dále na to, co napíšeš...:-))
|
26.04.2016 - 21:43
krizekkk: Máš to tam.
|
26.04.2016 - 20:15
libour: eSTééééé***
|
26.04.2016 - 19:43
Ringo: Tak ti přemýšlím o tom posledním řádku... kývnout hlavou se mi nechce, ale...
|


