zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
29.04.2016 - 07:02
Tomáš: Obhroublé češtině tak moc nerozumím,
přeSTo k ní souhlas svůj připojím... :-))
29.04.2016 - 01:46
madison: dobrýýýý...eSTéééé
29.04.2016 - 01:12
Kajuta: ST .)
28.04.2016 - 23:56
Tara: Vožungra vidím zcela jasně...díky za tvé živé básně...ST
28.04.2016 - 22:37
vavaoko: Já jsem si zase pošmáknul.
ST
28.04.2016 - 22:30
Kapka: Ani snad volem nebo vlkem není
s těmi je čaSTo lepší pořízení...
28.04.2016 - 22:18
Kapka: Teď jsem se k přečtení doSTala
že je to dobrý uznala :-)
28.04.2016 - 21:51
Lilith: dobrý, tak nějak lidový... ;-)
ST
28.04.2016 - 21:30
libour: přečet jsem --------------------------- s chutí ST
28.04.2016 - 11:38
Lota: .
není vůl moudřejší než člověk ???
.
27.04.2016 - 15:01
sailorr: Kompjůtr nepodojíš, nepovořeš...s debilem se nedomluvíš, i když někteří, nadaní, mluvit i trochu umějí.
.
.
Když už nefunguje ani pud sebezáchovy, těžko se dovolávat rozumu.
( ze sbírky Maxima Kravčuka "Reverse Evolution")
27.04.2016 - 10:12
Květka Š.: ST... :-)
27.04.2016 - 09:34
Lilith: To je síla...
ST
27.04.2016 - 08:33
Kajuta: ST
26.04.2016 - 23:59
Zasr. romantik: ST!
"člověk je vůl"
a považuje za úspěch,
když je vůl jen na půl ...

A i tak je řeč jen o pár procentech populace.
Těm ostatním je to úplně jedno ...
26.04.2016 - 23:44
Zee: co říct, snad jen bohužel a ST
26.04.2016 - 22:45
detektor: Já se těším na všechno, co napíšeš...a i když někdy nesouhlasím s tím, kam to vedeš, tu myšlenku...STejně se budu těšit dále na to, co napíšeš...:-))
26.04.2016 - 21:43
krizekkk: Máš to tam.
26.04.2016 - 20:15
libour: eSTééééé***
26.04.2016 - 19:43
Ringo: Tak ti přemýšlím o tom posledním řádku... kývnout hlavou se mi nechce, ale...
1 ... 325|326|327|328|329|330|331|332|333 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku