zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.01.2017 - 21:50
vavaoko: Nejen bolení je bolení.
ST |
26.01.2017 - 20:18
Kajuta: ST .)
|
26.01.2017 - 19:37
Květka Š.: bezva...ST...
|
26.01.2017 - 14:55
TetaKazi: Všechny tři obrázky jsou krásný. Ale za Plešné - díky.. :-) ST
|
26.01.2017 - 13:22
Kapka: To je skvělý! ST
|
26.01.2017 - 13:13
jitka.svobodova: Také ráda chodím do lesa , nejraději když rostou houby.....ST
|
26.01.2017 - 10:36
vavaoko: Také se divím v Česku.
Tobě ST |
26.01.2017 - 09:08
|
25.01.2017 - 22:27
Tara: Snad nejvíc ...aby mělo Filipa - ne toho komouše...já se picnu, fakt:-) ST
|
25.01.2017 - 22:00
Kajuta: ST
|
25.01.2017 - 21:56
|
25.01.2017 - 21:44
TetaKazi: zenge: Díky za info, teď už to bylo snadný.. ;-)
|
25.01.2017 - 21:28
zenge: Ringo, TetaKazi: Děkuji za přízeň, závěr je kousek hymny Filipínské;-)
|
25.01.2017 - 20:57
TetaKazi: Skvělej závěr! (co tam píšou..?:))
ST za Zájezd a Česko :-) |
25.01.2017 - 20:55
Ringo: Obzvlášť za srdce mne chytla poslední, s tou pusou. ;-)
|
25.01.2017 - 20:23
zenge: Milena: ď za čtení;-)
|
25.01.2017 - 20:21
Milena: ST
|
25.01.2017 - 14:58
libour: :-) ST
|
25.01.2017 - 14:52
libour: ......za tvé verše jiSTě nedostaneš špacírkou :-) ( mrk)
|
25.01.2017 - 10:44
Květka Š.: ST...:-)
|


