zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.03.2017 - 23:17
Adramelech: Příjemně bohaté na asociace. ST
"Whisky z Fatimy" mi připomněla, že Maximin Giraud (1835 - 1876), jeden z dětských vizionářů v La Salletě, později nějaký čas podnikal a vyráběl likér s názvem "Naše milá Paní z La Saletty". |
10.03.2017 - 22:09
Tara: Někdy bych s chutí odlítla na Havaj:-) a ST
|
10.03.2017 - 18:28
zenge: vavaoko: Ď TI ;-)
|
10.03.2017 - 18:27
vavaoko: Líbí. ST
|
10.03.2017 - 17:02
Kajuta: (-;. ST
|
10.03.2017 - 17:00
Kajuta: ST ;-)
|
10.03.2017 - 15:51
jitka.svobodova: Předu vřetena dalších snů. Ach jak krásné je snění.....ST
|
10.03.2017 - 11:56
Květka Š.: ST...♥...
|
10.03.2017 - 05:29
zenge: Tara: Ďíky pěkně;-)
|
09.03.2017 - 22:18
Tara: Jak ty to děláš...nechápu...krásy v roce 0 v tvém podání není doST. Nikdy.
|
09.03.2017 - 21:25
zenge: Ringo, Kajuta: Ď pánové;-)
|
09.03.2017 - 20:06
Kajuta: ST :)
|
09.03.2017 - 20:01
Ringo: Je lepší padat do minulých dob
než mdlob... |
09.03.2017 - 19:04
zenge: vavaoko: Děkuji ti Františku;-)
|
09.03.2017 - 19:02
vavaoko: Tam a zpátky. A dobře tak.
Mám jen ST |
08.03.2017 - 23:23
soucko.e: ST
|
08.03.2017 - 20:15
Lilith: Čéče, máš ST :-)
|
08.03.2017 - 11:58
Gándhí: ST
|
08.03.2017 - 11:26
Ctirad Justus: kovaná souznění...schoulena v příjmení? Nádhera :)
CJ |
08.03.2017 - 08:35
vavaoko: Moc fajn. ST
|


