zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.03.2017 - 13:31
vavaoko: Průser je, že my zase máme být ti uvnitř. Aspoń mi to tak připadá.
Tobě ST |
19.03.2017 - 13:22
zenge: jitka.svobodova: Děkuji pěkně;-)
|
19.03.2017 - 13:18
jitka.svobodova: ST***
|
19.03.2017 - 12:35
|
19.03.2017 - 11:04
Květka Š.: dobrý...st...
|
19.03.2017 - 10:06
pa100r: Vesuv, STromboli a Etna lajna STředomořského zlomu
|
19.03.2017 - 09:01
divoženka1: STa Z je nádherná
|
18.03.2017 - 18:32
Květka Š.: ST... :-)
|
18.03.2017 - 17:45
Emma Wallace: NedoSTatek lásek pomine :-)
|
18.03.2017 - 16:45
Ringo: Dílko přímo vulkanický
a ne špatný (jako vždycky). ;-) |
18.03.2017 - 14:01
Tara: Citůplné: ST
|
18.03.2017 - 11:45
Kajuta: ST
|
18.03.2017 - 11:02
zenge: jitka.svobodova, Kajuta: Vřelé díky;-)
|
18.03.2017 - 10:44
Kajuta: ST
|
18.03.2017 - 10:43
jitka.svobodova: Povíš mi můj milý povíš,
kde své milenky lovíš? Povím to velmi strušně ve zdejší zapadlé krčmě. ST**** |
18.03.2017 - 10:29
zenge: vavaoko: Ou plně STačí;-)
|
18.03.2017 - 10:27
vavaoko: Mám pouhé ST
|
18.03.2017 - 09:42
René Vulkán: řidič kouří retka
říkala mi tetka s husou v košíku kdyby kouřil havana věděl bych já ve mžiku že konečná je Havana |
18.03.2017 - 09:38
René Vulkán: vymakaný
|
18.03.2017 - 09:37
René Vulkán: kdo ví koho vinou
končívá se širočinou |


