zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.03.2017 - 09:35
|
17.03.2017 - 16:54
|
17.03.2017 - 11:32
libour: ....prej si člověk zvykne i na šibenici....:-) no to už poslední štace ST
|
17.03.2017 - 10:28
Milena: ST
|
16.03.2017 - 22:35
Špáďa: Krásně vše umíš pomalovat
A mně… teď chybí malovátka. |
16.03.2017 - 12:34
Tara: V jutě by ses moc nevyspal...a za Zilomu ST
|
16.03.2017 - 09:53
vavaoko: Prachy prej nesmrděj.
ST |
16.03.2017 - 00:48
jitka.svobodova: ST******
|
15.03.2017 - 23:40
Ringo: Z honů schvaluji jedině samohonu... ;-)
|
15.03.2017 - 23:21
Květka Š.: ==ST==
|
14.03.2017 - 23:58
Psavec: Snad ... ST.
|
14.03.2017 - 21:51
libour: vyseknu velké ST...
|
14.03.2017 - 21:21
vavaoko: Mám pouhé ST
|
14.03.2017 - 15:42
jitka.svobodova: ST****
|
14.03.2017 - 15:27
jitka.svobodova: Mám ráda staré věci a neumím se s nimi rozloučit.....ST
|
13.03.2017 - 20:15
J.F.Julián: St
|
13.03.2017 - 15:24
Kapka: Prima! ST
|
12.03.2017 - 20:55
Gándhí: prosáklé práskoláskové kysané LST
|
12.03.2017 - 20:51
Gándhí: TS -- ST
|
12.03.2017 - 19:55
Psavec: Staromilec, tak trochu, ST.
|


