zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.03.2017 - 09:58
divoženka1: ST
|
03.03.2017 - 12:25
Gándhí: ST na jarní psiny!
|
03.03.2017 - 10:44
jitka.svobodova: činím pokání.....ST
|
03.03.2017 - 10:29
vavaoko: Já jen ST
|
03.03.2017 - 10:12
jitka.svobodova: Moc se mi líbí.....ST
|
03.03.2017 - 10:11
libour: ST...
|
03.03.2017 - 00:44
Psavec: ST.
|
03.03.2017 - 00:34
Tara: STohy vztahů pletou hlavu:-)
|
02.03.2017 - 23:40
Ringo: Lidé maj všelijaké tužby – zas třeba zažít vlaky Družby... ;-)
|
02.03.2017 - 16:10
Gándhí: ST :)
|
02.03.2017 - 16:06
Gándhí: ST ;)
|
02.03.2017 - 00:38
Špáďa: U Čeňkový pily vleže
učeň kovy pílí(,) řeže, slyšet to až u Kašperka. Volám na něj: Ukaž pérka! A von na mě: Debile, čum, vždyť je mám na pile! Ty sis narozdíl ode mne pohrál se slovy i s poezií a ještě mi nadělil fajn náladu. |
01.03.2017 - 21:57
matousekKkrejca: ST***
|
01.03.2017 - 19:56
Tara: Josef zubů proSTý je boží:-)
|
01.03.2017 - 19:22
vavaoko: Mám jen ST
|
01.03.2017 - 18:13
Ringo: Pokud má svět zadku tvary,
všude tma a pachy divný, nebudou určitě řeči pivní, že navíc trčíme i v ní. Pak je asi všechno marný a dětičky, svobodné, ženáče nikdy už nepustí svěrače... |
01.03.2017 - 17:43
libour: ST
|
01.03.2017 - 17:30
Kajuta: ST
|
01.03.2017 - 16:35
zenge: psavec, květka, špáďa: Díky!!!
|
28.02.2017 - 20:49
Špáďa: Jako bubny duny duní...
Nejsou nudný ty dny u ní! Aťli vyžli nebo hrušku — zdolat ji, to dá vždy fušku. Ještě těžší je to s řekou, do níž všechny pindy stekou. |


