zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.02.2017 - 20:43
Květka Š.: jé....eSTéééé...
|
26.02.2017 - 19:36
Psavec: Hravost a skvělost, ST.
|
26.02.2017 - 19:14
Psavec: Nedat ST, znamená hřešit.
|
26.02.2017 - 13:18
zenge: Tara, Kapka, libour, vavaoko, Ringo: Ď za přízeň velice;-)
|
26.02.2017 - 11:41
vavaoko: Řeka lásky nikdy nezamrzá.
Mám pouhé ST |
25.02.2017 - 22:00
libour: ST fajné .... :-)
|
25.02.2017 - 19:32
Kapka: ST
|
25.02.2017 - 19:30
Kapka: To je krásný, ST
|
25.02.2017 - 19:24
Ringo: Než mé tělo svěří hrobu
do rubáše sbalené, chtěl bych dělat žabky v Obu a ještě radši na Leně. Vydrápal se pracně na kru, stálo ho to spoustu sil, jektá zuby „hergot! ksakru!“ vzteklý nilský krokodýl. |
25.02.2017 - 19:10
Tara: Nejsi jen velvyslanec lásky, ale i veršů vázaných:-) ST
|
25.02.2017 - 15:33
zenge: jitka. svobodova: ĎĎĎ;-)
|
25.02.2017 - 15:31
zenge: René Vulkán: Ouplně stačí jsem povahy račí ;-) Ď
|
25.02.2017 - 15:29
René Vulkán: ptal se mně u nějaké mé, jestli st ačí. Ano.
A tobě st ačí taky? |
25.02.2017 - 14:31
Květka Š.: ST... |:-|
|
25.02.2017 - 14:04
jitka.svobodova: Noční běžci......ST ST ST
|
24.02.2017 - 11:12
libour: skvělé...................oSTatně jako vždy .....
|
24.02.2017 - 10:06
jitka.svobodova: Moc dobře mě Tvé verše naladily.....ST
|
24.02.2017 - 09:26
|
24.02.2017 - 01:01
Špáďa: Jsi totálně osvobozený.
|
24.02.2017 - 00:43
Tara: STouhou Ringa se ztotožňuji:_)
|


