zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.05.2017 - 15:31
Ringo: Proč se dřít s komentářem – prostě to paráfnu Jitce a je vymalováno i s válečkem.
(bezdotační mrkající smajlík) |
06.05.2017 - 14:38
libour: ST ....
|
06.05.2017 - 12:19
Tara: To se ti STrašně moc povedlo, fakt:-))) - obdiv:-)))
|
06.05.2017 - 10:54
vavaoko: Už jim na to také seru.
ST |
06.05.2017 - 09:52
zenge: jitka.svobodova: Děguji pjegně;-)
|
06.05.2017 - 09:50
jitka.svobodova: Pěkně si pohráváš se slovy. Trefně a hbitě !!! ST
|
05.05.2017 - 15:15
zenge: děkuji všem
jste můj šém;-) |
05.05.2017 - 09:49
Gándhí: tesám rezonující ST...
|
04.05.2017 - 14:56
Květka Š.: ST... :-)
|
04.05.2017 - 12:41
ttragelaf: čas je velký lék a spojenec pravdy
|
04.05.2017 - 12:28
enigman: to ti věřím...
|
04.05.2017 - 11:20
Ringo: Já te nezatracuji a dál verím, ze se ti prece jen jednou podarí napsat peknou básnicku... ;-)
|
04.05.2017 - 00:05
Psavec: Prostě umíš, ST.
|
03.05.2017 - 23:51
|
03.05.2017 - 23:40
Kapka: ST
|
03.05.2017 - 23:15
Špáďa: Ladičům strun tlapou
napjatých jen v klínech milenek, co šlapou: Mlíko vyteklý nech, lapači ať lapou, nemáchej se v splínech, ať mlýny dál klapou… |
03.05.2017 - 22:22
libour: ST...
|
03.05.2017 - 19:29
Tara: Krásné.ST
|
03.05.2017 - 19:28
vavaoko: Jo. Zbušení a mnohokrát oklamaní věříme dál.
Tobě ST |
03.05.2017 - 11:04
enigman: zrovna nedávno jsem nakládal buřty...asi si dám...
|


