zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
06.05.2017 - 15:31
Ringo: Proč se dřít s komentářem – prostě to paráfnu Jitce a je vymalováno i s válečkem.

(bezdotační mrkající smajlík)
06.05.2017 - 14:38
libour: ST ....
06.05.2017 - 12:19
Tara: To se ti STrašně moc povedlo, fakt:-))) - obdiv:-)))
06.05.2017 - 10:54
vavaoko: Už jim na to také seru.
ST
06.05.2017 - 09:52
zenge: jitka.svobodova: Děguji pjegně;-)
06.05.2017 - 09:50
jitka.svobodova: Pěkně si pohráváš se slovy. Trefně a hbitě !!! ST
05.05.2017 - 15:15
zenge: děkuji všem
jste můj šém;-)
05.05.2017 - 09:49
Gándhí: tesám rezonující ST...
04.05.2017 - 14:56
Květka Š.: ST... :-)
04.05.2017 - 12:41
ttragelaf: čas je velký lék a spojenec pravdy
04.05.2017 - 12:28
enigman: to ti věřím...
04.05.2017 - 11:20
Ringo: Já te nezatracuji a dál verím, ze se ti prece jen jednou podarí napsat peknou básnicku... ;-)
04.05.2017 - 00:05
Psavec: Prostě umíš, ST.
03.05.2017 - 23:51
Kapka: V dešti voní krajina
STarý deštník - trhlina
kapky za krk hravě
bosa v mokré trávě... fajn
03.05.2017 - 23:40
Kapka: ST
03.05.2017 - 23:15
Špáďa: Ladičům strun tlapou
napjatých jen v klínech
milenek, co šlapou:
Mlíko vyteklý nech,
lapači ať lapou,
nemáchej se v splínech,
ať mlýny dál klapou…
03.05.2017 - 22:22
libour: ST...
03.05.2017 - 19:29
Tara: Krásné.ST
03.05.2017 - 19:28
vavaoko: Jo. Zbušení a mnohokrát oklamaní věříme dál.
Tobě ST
03.05.2017 - 11:04
enigman: zrovna nedávno jsem nakládal buřty...asi si dám...
1 ... 227|228|229|230|231|232|233|234|235 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku