zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.05.2017 - 13:22
vavaoko: Všichni od někud pocházíme.
ST |
08.05.2017 - 11:59
Adramelech: Pobavilo. ST
|
08.05.2017 - 11:44
Tara: Tedy, to je tak zábavný...jsi ďáblík:-))) ST
|
08.05.2017 - 11:11
Kapka: Haha, oho, KriSTova noho!
Povedený. |
08.05.2017 - 10:28
Květka Š.: ST... :-)
|
08.05.2017 - 09:14
Ringo: Muj názor ted slys:
Ac más puvod nulový, o básnení vís víc nezli jen kulový. (smajlík typ "mrkající ocko") |
08.05.2017 - 08:34
zenge: Kapka, Paulín: Vřelé díky;-)
|
08.05.2017 - 02:15
Eliana: Samí havíři a Němec zavířil:-) ST
|
07.05.2017 - 23:10
|
07.05.2017 - 21:59
ttragelaf: sudetenlandisch geschrieben
suuuper T |
07.05.2017 - 19:26
Kapka: Povedené, ST
|
07.05.2017 - 19:20
vavaoko: Já se narodil ve Varech. Snad proto ti rozumím.
Mám pouhé ST |
07.05.2017 - 19:15
Kapka: ST
|
07.05.2017 - 16:00
Kajuta: ST
|
07.05.2017 - 15:54
Tara: Němčináři!!!
ST |
07.05.2017 - 11:59
zenge: libour: Ď za stavení;-)
|
07.05.2017 - 11:53
zenge: vavaoko, Tara, libour, Ringo, Kajuta, sailorr: Děkuji Vám přátelé;-)
|
07.05.2017 - 11:33
libour: :-) třetí nemá chybu ST
|
07.05.2017 - 10:32
sailorr: Na tomto zengenu můžeme krásně vidět zhoubné
bujení státního útvaru. Maxim Kravčuk by doporučil chemoterapii ethanolem. |
06.05.2017 - 19:58
Kajuta: ST
|


