zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.06.2017 - 18:47
Květka Š.: líbí...ST...
|
08.06.2017 - 08:58
vavaoko: Bude to pád. Tentokrát nahoru. Pády nebolí. Bolí jen dopady.
Je to celý milý jak "burák" od dědečka. Ale ty tak proSTě píšeš furt. |
08.06.2017 - 00:12
Ringo: Zvlášť za tu poslední (holt koment od kecky)
v hrobě se usmívá i Matěj Kopecký. |
07.06.2017 - 22:36
Kajuta: ST :-)
|
07.06.2017 - 21:54
Tara: Moc se mi líbí...ST
|
07.06.2017 - 18:17
Psavec: Moc hezké, ST.
|
07.06.2017 - 16:11
Psavec: ST.
|
07.06.2017 - 15:50
Psavec: Jen jsem vydechl, ST.
|
07.06.2017 - 12:19
J.F.Julián: St
|
07.06.2017 - 09:38
Květka Š.: ST...:-)
|
07.06.2017 - 09:36
Gándhí: mmm, úplně slyším jak to recitují hlasy legendárních miSTrů vypravěčů v rozhlase
|
07.06.2017 - 01:50
Špáďa: Tobě i Cicerovi dík za moudra zabalená do poetična
|
07.06.2017 - 00:11
Tara: Chachá, dobré, i s Ringovým STloukáním másla:-)))
|
06.06.2017 - 22:36
Kapka: ST
|
06.06.2017 - 22:02
Ringo: Jen to sommelierství moc nepřeháněj, nebo jednoho dne tvoje milá stluče místo másla tebe... ;-)
|
06.06.2017 - 18:46
vavaoko: Tak.
Mám jen ST |
06.06.2017 - 17:50
Kajuta: ST :-)
|
05.06.2017 - 21:29
Tara: OsaměloST nesvědčí-láska je cit největší:-)
|
05.06.2017 - 20:38
Ringo: Pokládám laskoviny za jednu z nejdůležitějších věcí v lidském životě. ;-)
|
05.06.2017 - 17:19
zenge: jitka.svobodova, Tara, Ringo, vavaoko, Květka Š, ttragelaf, libour, Otrik: Děkuji za přízeň;-)
|


