zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
12.06.2017 - 08:09
Kapka: To je fakt nádherně napsáno... ST*
11.06.2017 - 21:23
paulín: ST.
Za nostalgické vzpomínky.
11.06.2017 - 18:44
Psavec: ST.
11.06.2017 - 18:43
Psavec: Pudl vede, ST.
11.06.2017 - 18:26
Psavec: Chválí se samo, ST.
11.06.2017 - 01:04
Tara: Pohádkáři - ST:-)
10.06.2017 - 22:55
TetaKazi: KriSTova noho.. Čtu si tvé básně - a je mi krásně... :)
10.06.2017 - 19:06
Lilith: Ale jo, Krumlov je mi blízkej, tak ST ;-)
10.06.2017 - 17:02
Květka Š.: ST...dobrý...
10.06.2017 - 16:58
Květka Š.: ST...:-)
10.06.2017 - 16:40
Ringo: No tak hlavně že netahá kokr po zahradě peřinu...

(Ani tentokrát se při čtení neozval nespokojený mruk.)
10.06.2017 - 11:09
Ramon: Ou, zásah do černého..ST :-)
10.06.2017 - 11:00
vavaoko: To bych ti podepsal. Ten citát od Zengeho. A je to celé fajn.
ST
10.06.2017 - 10:53
vavaoko: Taky to pamatuju. Ale mělo to svou poesii. Jó Krumau!
ST
10.06.2017 - 08:49
zenge: Kajuta,Ringo,Tara: DĚKAN;-)

Tara: Boudu pamatuji i klec dole kde jsme popíjeli kelímkové;-)
10.06.2017 - 02:38
Špáďa: Krásně vládneš provázky.
Nejsou ony od lásky
ušmoulané kapet?
Zdraví Špáďa z procházky.
Už moula ne. Z Tapet.
09.06.2017 - 23:58
Tara: STím autobusákem máš svatou pravdu, zažils tu dřevěnou páchnoucí boudu před tímto výtvorem ducha, co je tam nyní?
Od srdce k srdci putují tvé básně.
09.06.2017 - 23:13
Ringo: Ani tohle tvoje dílko nebylo eklhaft, to je u tebe už určitá tradice... (středníkový emotikon)
09.06.2017 - 21:23
Kajuta: Babylon po česku...

ST
09.06.2017 - 20:14
Kajuta: ST z vyhlídky :-)
1 ... 222|223|224|225|226|227|228|229|230 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku