zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.06.2017 - 08:09
Kapka: To je fakt nádherně napsáno... ST*
|
11.06.2017 - 21:23
paulín: ST.
Za nostalgické vzpomínky. |
11.06.2017 - 18:44
Psavec: ST.
|
11.06.2017 - 18:43
Psavec: Pudl vede, ST.
|
11.06.2017 - 18:26
Psavec: Chválí se samo, ST.
|
11.06.2017 - 01:04
Tara: Pohádkáři - ST:-)
|
10.06.2017 - 22:55
TetaKazi: KriSTova noho.. Čtu si tvé básně - a je mi krásně... :)
|
10.06.2017 - 19:06
Lilith: Ale jo, Krumlov je mi blízkej, tak ST ;-)
|
10.06.2017 - 17:02
Květka Š.: ST...dobrý...
|
10.06.2017 - 16:58
Květka Š.: ST...:-)
|
10.06.2017 - 16:40
Ringo: No tak hlavně že netahá kokr po zahradě peřinu...
(Ani tentokrát se při čtení neozval nespokojený mruk.) |
10.06.2017 - 11:09
Ramon: Ou, zásah do černého..ST :-)
|
10.06.2017 - 11:00
vavaoko: To bych ti podepsal. Ten citát od Zengeho. A je to celé fajn.
ST |
10.06.2017 - 10:53
vavaoko: Taky to pamatuju. Ale mělo to svou poesii. Jó Krumau!
ST |
10.06.2017 - 08:49
|
10.06.2017 - 02:38
Špáďa: Krásně vládneš provázky.
Nejsou ony od lásky ušmoulané kapet? Zdraví Špáďa z procházky. Už moula ne. Z Tapet. |
09.06.2017 - 23:58
Tara: STím autobusákem máš svatou pravdu, zažils tu dřevěnou páchnoucí boudu před tímto výtvorem ducha, co je tam nyní?
Od srdce k srdci putují tvé básně. |
09.06.2017 - 23:13
Ringo: Ani tohle tvoje dílko nebylo eklhaft, to je u tebe už určitá tradice... (středníkový emotikon)
|
09.06.2017 - 21:23
|
09.06.2017 - 20:14
Kajuta: ST z vyhlídky :-)
|


