zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.11.2017 - 22:02
Tara: Je to opět skvělé...ST
|
21.11.2017 - 20:47
zenge: Ringo: Ď ti muži z Mníšku pod Alpami;-)
|
21.11.2017 - 20:06
Ringo: Z tvých veršů nevane nemehla odér,
tendence k paskvilu jsi vskutku dalek, z hrobů se usmívaj Lermontov, Baudelaire, Boccaccio, Vrchlický, Halas i Hálek. ;-) |
21.11.2017 - 19:49
zenge: Kajuta: Ď ti lodníku;-)
|
21.11.2017 - 19:45
|
21.11.2017 - 19:33
zenge: Lilith: Ď ti ženo Adama;-)
|
21.11.2017 - 19:31
Lilith: Vane k tobě ST ;-)
|
21.11.2017 - 18:52
zenge: vavaoko: Ď ti Františku;-)
|
21.11.2017 - 18:50
vavaoko: A vane to kolem tebe krásně.
ST |
21.11.2017 - 18:45
zenge: René Vulkán:
Ď za přízeň Radovane , nějak kolem mne to vane;-) |
21.11.2017 - 18:44
René Vulkán: ... pozval jsem na chvílu
Vlastu na kanastu. pak zahráli si na schovku kdože pyká? soused, přišel na žolíka |
21.11.2017 - 18:41
René Vulkán: Já nevím, Zenge, člověk tě chvíli nečte, ne že by nechtěl, ale musí občas dělat i něco jinýho ...
a pak se nestačí divit, co už toho zase máš napsanýho ... kam porád na ty nápady chodíš? a ještě tak dobrý??? |
20.11.2017 - 19:04
kasparion: Parádní orientální bazar, je tu od všeho něco budu trochu smlouvat, nebo ne STejně mi to nejde :-)
|
20.11.2017 - 13:11
|
19.11.2017 - 23:49
Špáďa: Já bych zas vypíchl rým na Neználka, ten jsem ještě nikdy neviděl. A taky Blance jiskru v oku na rozkroku.
S pozdravem „žblunce na provázku“, Špáďa |
19.11.2017 - 23:22
Špáďa: Vysvobození. Někdy pro obě strany.
|
19.11.2017 - 17:52
vavaoko: Breberky od Berberky jsou skvělý. A to ostatní Jak- By- Smet
ST |
19.11.2017 - 17:48
Ringo: Těší se na jaro – Hercule Poirot...tvůj cit pro rým je opravdu obdivuhodný, jen málokdo by správně usoudil, že by tam slečna Marplová pasovala přece jen o chloupek méně. ;-)
V dílku je celá přehršel výborných míst, za všechny bych osobně jako jazykový hračička vypíchnul ty breberky a jejich původ. |
19.11.2017 - 15:57
Květka Š.: ST...
|
19.11.2017 - 00:10
Ringo: Já se jednoduše připojím k Taře.
|


