zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.11.2014 - 20:19
divoženka1: ST
|
17.11.2014 - 19:36
Mbonita: válka je vůl
|
17.11.2014 - 18:38
básněnka: vřavy ať jdou k ďasu
když roděj se kluci to prej je potom zátarasů... tak řekni stará vojno je lepčí hejno holek? jo peču, dám ti jeden vdolek... vřavy a nač by to bylo? jdu k pacifistům tam prej bejvá milo |
17.11.2014 - 18:06
Lilith: Jo válka je chlap.. ;-)
ST |
17.11.2014 - 17:56
Kajuta: ST .)
|
17.11.2014 - 17:13
zenge: Díky fšem jste můj šém!
|
17.11.2014 - 16:38
Kajuta: tiché ST...
|
17.11.2014 - 11:37
Ctirad Justus: závěr mne rozskákal ;)) záložková poklona
CJ |
17.11.2014 - 11:22
Ctirad Justus: je to paráda, létat si....díky za rozhled ;)
CJ |
17.11.2014 - 09:42
vavaoko: On chápe. Je li.
ST |
16.11.2014 - 21:24
Květka Š.: vyprávěj i nám...
|
16.11.2014 - 19:23
Květka Š.: ST...:-)
|
16.11.2014 - 19:00
krizekkk: Ještě, že dáš na vybranou... ST
|
16.11.2014 - 18:56
krizekkk: Už nepiš jinak. ST
|
16.11.2014 - 18:45
krizekkk: Člověk člověku sotva na dohled...
|
16.11.2014 - 18:28
krizekkk: Fuck off facebook. st
|
16.11.2014 - 18:07
krizekkk: ST
|
16.11.2014 - 15:38
básněnka: nemám sociální sítě ráda
bolej mne z nich záda:-) |
16.11.2014 - 15:37
básněnka: jsem přesvědčená že tajemství existuje
asi bude na očích a esli si to očíh kdo ví..jak nablízko jak člověku je dáno nahlížet na dno ale pro oko prej občas nevidíme |
16.11.2014 - 15:35
|


