zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21578
Komentáře k dílům uživatele :
12.11.2014 - 18:45
staranna: Přec než dáme všem vale
zkoušíme neuSTále
záchranné varianty
salta mortale "in avanti" .
12.11.2014 - 18:04
René Vulkán: Na počest Husáka
dnes sežrali jsme husu
s Martinem u vína
a koně nechal doma.

Na počest Husáka
provedli dost hnusu
a místo husy - ptáka
vzpomněl jsem na STBáka
12.11.2014 - 18:00
René Vulkán: to první trojverší mě úplně nesedlo

pak ale ostatní jo
12.11.2014 - 15:32
Ctirad Justus: atmosféry na pověry ;)
CJ
12.11.2014 - 14:06
HANKA: Vše už bylo o pohádkách řečeno..ST.:-)
12.11.2014 - 12:31
HANKA: Ty vždycky potěšíš..ST..:-)
12.11.2014 - 11:44
Květka Š.: (*o*)....*ST*....
12.11.2014 - 10:52
vavaoko: Skvěle. ST
12.11.2014 - 08:18
12.11.2014 - 08:02
obaleč jabloňový: Pohádky, ty se neomrzí a já jsem doufala, že ano.... ST
12.11.2014 - 06:55
J.F.Julián: dobře
st
12.11.2014 - 06:32
matousekKkrejca: zase - fůra moudrosti a vtipu a ještě k tomu se to tak hezky čte... ST
11.11.2014 - 22:58
Lota: .
esli ten vítr co korouhví otáčel
byl jižní, pak by měla být mírná zima
ale esli byl severovýchodní,
pak zima bude tuhá
(8-/)
.
11.11.2014 - 22:58
Kapka: ST bez váhání.
11.11.2014 - 21:39
libour: ST
11.11.2014 - 20:58
Mbonita: chjo husí játra to je bašta:-)
11.11.2014 - 20:26
valerie: tradice to je moje, uznávám vše co má ten správný základ a z tvých minibásniček ho vnímám, jo, jo vánoce se blíží, sentimentu bude dán prostor, ale co sníh? snad přijde
11.11.2014 - 18:11
krizekkk: Zamotal jsem se trochu... Hochu. ST
11.11.2014 - 17:40
Lilith: :-))
ST
11.11.2014 - 12:46
Psavec: Nic proti pohádkám, ST.
1 ... 527|528|529|530|531|532|533|534|535 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku