zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.11.2014 - 23:57
Špáďa: Další paráda!
|
23.11.2014 - 18:36
Květka Š.: se mi to líbí...ST...
|
23.11.2014 - 18:24
Špáďa: Smetí, co se dává dcerce,
nezametá pod koberce, smetí, co nám štěstí kropí, aby kvetly nejen tropy. Smetí, co se jí i vkleče nebo pije z vodoteče. |
23.11.2014 - 17:30
|
23.11.2014 - 16:53
krizekkk: Děda přemýšlel... ST
|
23.11.2014 - 16:14
Kajuta: ST .)
|
23.11.2014 - 14:22
obaleč jabloňový: Moc hezké .... ST:-)
|
23.11.2014 - 13:43
ziriant: Paráda. Sousloví "sálat sněním" si nech patentovat ;-)
|
23.11.2014 - 11:59
staranna: Kouzelné snění, pane,
složené do mechu. Poznávat nepoznané užasnout bez dechu!!! Skvělé 100 x ST. |
23.11.2014 - 11:16
básněnka: Pojď tichem noci
krajinou měsíce vedle hvězd, co nejdou pojmenovat chvíli se lidem schovat, kde žádné světlice tvář neosvítí a tam se umilovat! tam pod hvězdama kde kaluž hvězdných prachů tam omýt se beze strachu a prsty vést tajnou řečí bez pamfletů z nebezpečí tam umilovat, umdlet pro mléčnou dráhu očí čtvero... |
23.11.2014 - 10:31
hloubavá: Sladce ironické! P a r á d a!
|
22.11.2014 - 23:49
zelená víla: :-)
|
22.11.2014 - 23:39
zelená víla: jojo, ukryté je v knihovnách moudra...
|
22.11.2014 - 18:19
Kajuta: Detonační ST...
|
22.11.2014 - 14:23
krizekkk: No jo. ST
|
22.11.2014 - 14:13
krizekkk: Rozpíná se v šíř i v dál, kdopak by se Rusi bál. ST
|
22.11.2014 - 14:00
krizekkk: Nikolu jsem neměl. ,) st
|
22.11.2014 - 13:32
|
22.11.2014 - 13:10
básněnka: co dodat, básníku...
snad jen A zlé vyplave na povrch a vše už jenom v bolu a dolů slétnou hejna mrch pak teprv! bude konec rokenrolu. |
22.11.2014 - 11:16
Květka Š.: ...ST...
|


