zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.11.2014 - 19:19
krizekkk: Huš husa. ST ,)
|
13.11.2014 - 16:05
Kajuta: tiché ST...
|
13.11.2014 - 13:56
divoženka1: uvařím si kafe a přečtu ještě nejmíň 5krát :-).Abych ji doSTatečně nasála
|
13.11.2014 - 13:52
myšlenka pouhá: kdepak se nachází klidná mysl?? :) ST
|
13.11.2014 - 12:23
Špáďa: Madona mia!
I při hlubokém uvažování se jedne může nasmát! |
13.11.2014 - 12:19
Špáďa: René Vulkán:
Mně naopak hned ta úvodní nadsázka sedla, byť mě naladila na trochu jinou notu, než ve které se nesou další verše. Ale ony jsou tak pestré duchem i obsahem, že nakonec ta odlišnost úvodního trojverší na mmne nepůsobí nikterak rušivě... |
13.11.2014 - 12:17
HANKA: Mám jen ST a úžas, jak umíš..:-)
|
13.11.2014 - 12:14
Květka Š.: tak to je paráda...ST...
|
13.11.2014 - 09:52
Dota Slunská: Sdělení, rýmy, vážný věci, šprýmy...vždycky s úžasnou dávkou lidskosti
|
13.11.2014 - 09:46
vavaoko: Mám jen ST
|
13.11.2014 - 08:35
|
13.11.2014 - 07:54
obaleč jabloňový: ST no příjemné místo:-)
|
13.11.2014 - 06:06
matousekKkrejca: smekám ST
|
13.11.2014 - 01:10
zelená víla: vzdávám hold zlatníkům...
|
13.11.2014 - 00:48
zelená víla: mńam...
|
13.11.2014 - 00:13
zelená víla: o dušičkách jsem byla na hřbitově, pozdě , za tmy, nějak tam tátu necítím, ale občas zajdu... už když jsem přicházela mě dojalo to světlo, právě z tohohle místa, cítila jsem obrovskou lásku a úctu.. a jak to slavení a uctívání v určitý dny nemusím... poklekla jsem té kráse...
|
12.11.2014 - 21:02
|
12.11.2014 - 20:59
básněnka: a husy kejhaly na plný tváře
a brka psala inkoust z kalamáře že zatím bílo chybí a taky..že bojí se i ryby:-) |
12.11.2014 - 20:42
básněnka: nádherný!
|
12.11.2014 - 20:41
|


