zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21578
Komentáře k dílům uživatele :
16.11.2014 - 15:33
básněnka: a ještě gratulace k 777:-) je to jako zaříkávání:-)
16.11.2014 - 13:53
Lota: .
jsou končiny a kraje
kde cítíš tajemství
a země k tobě hovoří
.
16.11.2014 - 13:22
Lota: .
je-li
ale o tom to přece neni
.
a Ty nahoře se na mě nezlob
vždyť víš...
.
16.11.2014 - 12:44
básněnka: mám občas pochybnosti
v těle je hostím
ten svatej hostýn

a rtěnku sazometnou
prej mi vetknou
pro hubu od cigára

že prej jsem jako pára


je-li
16.11.2014 - 11:57
divoženka1: ST a Z
16.11.2014 - 11:56
16.11.2014 - 11:30
Lilith: Já mladinká Češka byla
jenom jsem se parádila
starostí jsem měla dost
jet do Maďarska pro vohoz ;-)
ST
16.11.2014 - 11:18
matousekKkrejca: krásně popsaná ta divná doba - také jsem šasto záviděl těm Italům a Mourům ST
16.11.2014 - 11:09
16.11.2014 - 09:53
vavaoko: Bolest zřejmě k létání patří.
Mám jen ST
16.11.2014 - 09:45
Lilith: Létat je pokušení...
ST
15.11.2014 - 23:45
Kapka: ST
15.11.2014 - 22:51
Květka Š.: A cáká a cáká....ST...:-))
15.11.2014 - 22:45
zelená víla: i z radosti...
15.11.2014 - 20:33
Elisha: Ta poslední, je výborná, právě vařím knedlíky.........Pro návštěvu.......
15.11.2014 - 19:55
HANKA: Jsi úžasný básník a námořník v jednom..ST..:-))
15.11.2014 - 09:32
vavaoko: Skvěle. Mám jen ST
15.11.2014 - 04:28
matousekKkrejca: ST - a s redostí, jako vždy
14.11.2014 - 20:08
Špáďa: Jedna hezčí než druhá.
Snad jako nad mořem duha.
14.11.2014 - 18:12
Lilith: A ráhno korábu
nahradí šibenici
a ráno prostřeno
žralokům.
Nešťourej hákem
ve voku!
Dobrý.... ;-)
ST
1 ... 524|525|526|527|528|529|530|531|532 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku