zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.11.2014 - 15:33
básněnka: a ještě gratulace k 777:-) je to jako zaříkávání:-)
|
16.11.2014 - 13:53
|
16.11.2014 - 13:22
|
16.11.2014 - 12:44
básněnka: mám občas pochybnosti
v těle je hostím ten svatej hostýn a rtěnku sazometnou prej mi vetknou pro hubu od cigára že prej jsem jako pára je-li |
16.11.2014 - 11:57
divoženka1: ST a Z
|
16.11.2014 - 11:56
divoženka1: :-)ST
|
16.11.2014 - 11:30
Lilith: Já mladinká Češka byla
jenom jsem se parádila starostí jsem měla dost jet do Maďarska pro vohoz ;-) ST |
16.11.2014 - 11:18
matousekKkrejca: krásně popsaná ta divná doba - také jsem šasto záviděl těm Italům a Mourům ST
|
16.11.2014 - 11:09
matousekKkrejca: ST
|
16.11.2014 - 09:53
vavaoko: Bolest zřejmě k létání patří.
Mám jen ST |
16.11.2014 - 09:45
Lilith: Létat je pokušení...
ST |
15.11.2014 - 23:45
Kapka: ST
|
15.11.2014 - 22:51
Květka Š.: A cáká a cáká....ST...:-))
|
15.11.2014 - 22:45
zelená víla: i z radosti...
|
15.11.2014 - 20:33
Elisha: Ta poslední, je výborná, právě vařím knedlíky.........Pro návštěvu.......
|
15.11.2014 - 19:55
HANKA: Jsi úžasný básník a námořník v jednom..ST..:-))
|
15.11.2014 - 09:32
vavaoko: Skvěle. Mám jen ST
|
15.11.2014 - 04:28
matousekKkrejca: ST - a s redostí, jako vždy
|
14.11.2014 - 20:08
Špáďa: Jedna hezčí než druhá.
Snad jako nad mořem duha. |
14.11.2014 - 18:12
Lilith: A ráhno korábu
nahradí šibenici a ráno prostřeno žralokům. Nešťourej hákem ve voku! Dobrý.... ;-) ST |


