zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.11.2014 - 09:57
vavaoko: Ten chlad tam patří.
Je to zase skvělé. ST |
20.11.2014 - 08:53
obaleč jabloňový: S tou žvýkačkou je to pravda,,, a jilmy umírají... ST
|
20.11.2014 - 05:42
krizekkk: S přehledem. ST
|
19.11.2014 - 20:44
Lilith: bim bam... :-)
ST |
19.11.2014 - 19:36
|
19.11.2014 - 19:12
Mbonita: cililink:-))
|
19.11.2014 - 17:29
Ctirad Justus: pěkně ;)
CJ |
19.11.2014 - 16:50
HANKA: Já jen ST a klaním se..:-))
|
19.11.2014 - 16:46
krizekkk: Dodávat něco? Nikoliv. ST
|
19.11.2014 - 15:39
Kajuta: tiché ST...
|
19.11.2014 - 14:43
Květka Š.: ST...na 3x...
|
19.11.2014 - 13:58
HANKA: Vy pane,vzácný jste a ještě k tomu elegán,já klaním se a ST přidávám..:-))
|
19.11.2014 - 13:21
myšlenka pouhá: ST
|
19.11.2014 - 11:53
la loba: Takovej králík na paprice je fakt Boží
|
19.11.2014 - 11:21
la loba: Jako vždy sedí to jak prdel na hrnec
ST |
19.11.2014 - 10:32
Špáďa: První a třetí do učebnic, a druhá klidně do renomovaného nebulvárního časopisu nejen pro snoby.
|
19.11.2014 - 10:11
vavaoko: Mám jen ST
|
19.11.2014 - 09:58
Lota: .
jsi zkrátka světaznalej můžeš psát o všem ale nejde tu jen o svět znáš svou domovinu jak málokdo a to je poklad vlaSTi . |
19.11.2014 - 09:21
libour: trojlístek s vůní starých časů......ST
|
19.11.2014 - 08:47
Lilith: 3x ST :-)
|


