zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.11.2014 - 05:56
obaleč jabloňový: O5, ST.
|
18.11.2014 - 23:37
j.m.: Středověk neskončil.
|
18.11.2014 - 22:41
enigman: to je fakt kavárna?...dám si kafe...
|
18.11.2014 - 22:24
divoženka1: ST
|
18.11.2014 - 22:04
Květka Š.: :-)...ST...
|
18.11.2014 - 21:27
sailorr: Pane kolego, kdyby se dalo básněma bojovat, šel bych s váma do první linie a každý večer před útokem bych vám leštil boty, abyste mohl kopat šmejdy lépěji do prdele.
a.j. z antidavu |
18.11.2014 - 21:03
básněnka: burani raní snadno slovem...zarámovat pravím:-)!
|
18.11.2014 - 17:44
|
18.11.2014 - 16:26
krizekkk: Válka je vůl.
Syn. . . . |
18.11.2014 - 15:55
Špáďa: zb + Mb => Chlap je vůl!
|
18.11.2014 - 14:59
Špáďa: Tvou ruku s perem vodí snad ňáká boží!
Pověz nám příteli, čím plníš střevo básnické, že se v něm bujně veršorodky množí?! |
18.11.2014 - 14:08
obaleč jabloňový: Obdivuji!!! ST
|
18.11.2014 - 14:07
la loba: Mě se líbí jak dovedeš udržet myšlenku při tak kulometový palbě
|
18.11.2014 - 13:43
obaleč jabloňový: To bylo výživné čtení ... ST
|
18.11.2014 - 13:27
Mario de Janeiro: Vzpomeňme na Čapka, na mloky, na cvoky, na facebooky, rozkroky, pokroky...
Osobně si myslím, že válka je kurva. To však je v našich krajích považováno za sprosté slovo, zatímco slovo válka se tváří v tvář tváří slušně. Takže ji vlastně nelze pohanět což je tedy smutné. Naopak radost je pochválit a obdivovat tvou poezii. |
18.11.2014 - 13:09
enigman: dekl mukl humbuk je tu....
|
18.11.2014 - 10:05
|
18.11.2014 - 08:47
|
18.11.2014 - 07:12
obaleč jabloňový: ST za něžnost...
|
17.11.2014 - 22:30
vavaoko: Mám jen ST
|


