zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.11.2014 - 10:39
hloubavá: Never more.
|
30.11.2014 - 10:36
hloubavá: To je dobře. Já zase tu chlapskou!
(Ale je Vás stále míň!) |
30.11.2014 - 09:18
vavaoko: ST
|
29.11.2014 - 22:33
obaleč jabloňový: Teď už to chápu, dík:-)
ST |
29.11.2014 - 19:11
Květka Š.: dobrý...
|
29.11.2014 - 19:04
TetaKazi: Sny jsou zrádné, občas... Naposledy se mi zdálo jak padám ze schodů a když jsem se v prostřed noci vzbudila, ležela jsem na JIPce, tři šrouby v kotníku... :))
ST |
29.11.2014 - 18:47
Psavec: Hned mi ta chata ožila, ST.
|
29.11.2014 - 18:46
Psavec: Sny jsou dobré, občas, ST.
|
29.11.2014 - 18:45
Psavec: Sexmise to vyřešila, ST.
|
29.11.2014 - 18:43
Psavec: Nevšední, ST.
|
29.11.2014 - 18:42
Psavec: Dám ST.
|
29.11.2014 - 17:36
Magica: Sexmise je skvělá.:-) ST
|
29.11.2014 - 16:36
Holis: ST!!
|
29.11.2014 - 16:35
Kajuta: mne to pobavilo. :)) ST
|
29.11.2014 - 16:31
Lilith: S ženskou duší se halt mužskej smířit muší.. ;-)
ST |
29.11.2014 - 15:32
zenge: Děkuji všem jste můj šém!!!
zengebuš;-) |
29.11.2014 - 15:30
básněnka: jako ženská hubatá říkám cha cha chá:-)
|
29.11.2014 - 13:26
básněnka: mám ráda vyšívaný nitě
na bavlněnou tkaninu splav a peřeje jen dravý proudy mi občas lámou oudy... |
29.11.2014 - 13:18
básněnka: žiju i tak ráda...svět nesvět, banket nebanket...žiju
|
29.11.2014 - 13:16
básněnka: a až nás svlečou, řekněte... Voni neutečou
času už je dost život je jenom host a pro havrany ? nejsou už řeči, křídla , fámy... dotačilo domilovalo dobilo srdce... exitus je jako čára-------------píp, píp, pí..........p |


