zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
29.11.2014 - 10:32
Verena: Báseň o smrti....jak zvláštní sepětí, ST!
|
29.11.2014 - 10:15
Květka Š.: ST..:-))
|
29.11.2014 - 09:44
vavaoko: Uvidíme..ST
|
28.11.2014 - 20:50
TetaKazi: ST* - hlavně za první a třetí :)
|
28.11.2014 - 20:00
Lilith: Kéž by byla krátká, ale krásná... ;-)
ST |
28.11.2014 - 18:17
libour: ST
|
28.11.2014 - 17:23
zvířenka: Mít jedno A je radost pro svobodu.
Žít s AA - záchrana od svodů. AAA Ti z kešeně všechny love vyžene. Biafra forevr. No future! ;-) |
28.11.2014 - 14:02
E.T.Jane: Moje teta plete zase nohama. Což je sice taky zajímavý, ale teta od bavlnkový řeky je lepčejší :) **
|
28.11.2014 - 12:17
sailorr: Už starý dobrý Maxim říkal, že intenzita a četnost styku nezaručuje kvalitní vztah. Holt - neni peniz - neni laska.
a.j. |
28.11.2014 - 10:38
la loba: ST jako z praku
|
27.11.2014 - 19:31
Špáďa: Nejen hrátky s grafikou!
Prošmejděný kdeký kout divnýho to u nás SmeTí v koších, loších, ... na banketí. |
27.11.2014 - 19:21
Mirka Hedbávná: Jo, ta předposlední je učiněná jedna báseň
|
27.11.2014 - 14:55
Květka Š.: eSTé...já taky...:-)
|
27.11.2014 - 11:12
vavaoko: Mám jen ST
|
27.11.2014 - 10:15
|
27.11.2014 - 08:21
Lilith: Pocity všeliké, ale ST veliké
|
27.11.2014 - 07:14
obaleč jabloňový: Vybásnil jsi to skvěle:-)
ST! |
26.11.2014 - 23:41
Dota Slunská: mám ráda minimalistický názvy a k nim nadupaný básně:)
|
26.11.2014 - 23:40
Dota Slunská: je to nějak tak úplně hezký
|
26.11.2014 - 23:40
Dota Slunská: týjo, moje ba/vlna
|


