zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21577
Komentáře k dílům uživatele :
29.11.2014 - 10:32
Verena: Báseň o smrti....jak zvláštní sepětí, ST!
29.11.2014 - 10:15
Květka Š.: ST..:-))
29.11.2014 - 09:44
vavaoko: Uvidíme..ST
28.11.2014 - 20:50
TetaKazi: ST* - hlavně za první a třetí :)
28.11.2014 - 20:00
Lilith: Kéž by byla krátká, ale krásná... ;-)
ST
28.11.2014 - 18:17
libour: ST
28.11.2014 - 17:23
zvířenka: Mít jedno A je radost pro svobodu.
Žít s AA - záchrana od svodů.
AAA Ti z kešeně všechny love vyžene.
Biafra forevr.
No future! ;-)
28.11.2014 - 14:02
E.T.Jane: Moje teta plete zase nohama. Což je sice taky zajímavý, ale teta od bavlnkový řeky je lepčejší :) **
28.11.2014 - 12:17
sailorr: Už starý dobrý Maxim říkal, že intenzita a četnost styku nezaručuje kvalitní vztah. Holt - neni peniz - neni laska.
a.j.
28.11.2014 - 10:38
la loba: ST jako z praku
27.11.2014 - 19:31
Špáďa: Nejen hrátky s grafikou!
Prošmejděný kdeký kout
divnýho to u nás SmeTí
v koších, loších, ... na banketí.
27.11.2014 - 19:21
Mirka Hedbávná: Jo, ta předposlední je učiněná jedna báseň
27.11.2014 - 14:55
Květka Š.: eSTé...já taky...:-)
27.11.2014 - 11:12
vavaoko: Mám jen ST
27.11.2014 - 10:15
Lota: .
už nebudu
tisk si čísti
přečtu si zengeho
tam dozvím se
co v Světě nového
.
27.11.2014 - 08:21
Lilith: Pocity všeliké, ale ST veliké
27.11.2014 - 07:14
obaleč jabloňový: Vybásnil jsi to skvěle:-)
ST!
26.11.2014 - 23:41
Dota Slunská: mám ráda minimalistický názvy a k nim nadupaný básně:)
26.11.2014 - 23:40
Dota Slunská: je to nějak tak úplně hezký
26.11.2014 - 23:40
Dota Slunská: týjo, moje ba/vlna
1 ... 516|517|518|519|520|521|522|523|524 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku