Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.03.2023 - 12:41
Besinka: Gándhí: já se tak cítím.to jsou pocity.dekuji.
|
21.03.2023 - 11:27
Gándhí: Pecka!
|
21.03.2023 - 05:31
Besinka: divoženka1: dodělám.
|
21.03.2023 - 05:26
divoženka1: Ještě bych udělala mezeru před prázdnem,jak navrhl René Vulkán.Text to zpomalí a zdůrazní.
|
20.03.2023 - 21:54
Besinka: René Vulkán: Udělám.
|
20.03.2023 - 18:49
René Vulkán: jednoduché, stručné a v tom je básně krása
možná, jestli neodsadit slovo nic Básník přestal klít Hlava snít. Žádná touha. Prázdno. Nic. |
17.03.2023 - 12:04
Besinka: Květka Š.: Děkuji.
|
15.03.2023 - 14:00
Květka Š.: modrá je dobrá...
|
06.03.2023 - 13:19
Besinka: René Vulkán: Já si potřebovala ulevit. Používám psaní jako psychoterapii.
|
06.03.2023 - 09:52
René Vulkán: besi, je to takové rozhárané
|
27.02.2023 - 15:17
Besinka: Květka Š.: Květuško, moc děkuji.
|
27.02.2023 - 13:43
Květka Š.: Doma je tma nikdo nečeká
jen medvěd plyšový na gauči, k němu si sedne smutná se přitulí on jenom brum,brum zabručí... |
24.02.2023 - 21:16
Besinka: CULIKATA: děkuji, milá culikata.
|
24.02.2023 - 19:03
CULIKATA: Smutně psané.Mám taky méďu, obr.
|
22.02.2023 - 21:25
Besinka: Moc děkuji.
|
22.02.2023 - 21:24
zenge: závěr vskutku biblický .-)
|
22.02.2023 - 16:23
Besinka: j.m.: děkuji za podporu básně.
|
22.02.2023 - 15:36
j.m.: Ta kůže po skle klouže.
|
22.02.2023 - 05:32
Besinka: Špáďa: děkuji.
|
21.02.2023 - 22:42
Špáďa: Hezky ses rozjela!
|


