Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1554
» komentářů: 5228 / 5604
Komentáře k dílům uživatele :
14.04.2023 - 09:54
Besinka: j.m.: Díky.
14.04.2023 - 09:14
j.m.: Jíťo,nezlob a nebul !
12.04.2023 - 13:57
Besinka: divoženka1: Děkuji za podporu.
12.04.2023 - 13:37
divoženka1: Smích to je jiskřička v očích,která vzniká když se člověk smíří s osudem a stačí mu to co od života dostal
11.04.2023 - 17:12
Besinka: René Vulkán: Já u toho bulela.
11.04.2023 - 12:57
René Vulkán: má to co říct
11.04.2023 - 10:24
Besinka: divoženka1: Děkuji, divoženko.
11.04.2023 - 08:13
divoženka1: Děsy přeměním v hvězdy zářivé
rukou pohladím radostí zazvoním
a hned zavoní svět
09.04.2023 - 21:09
Besinka: Lionhead: Ach, drahá.
09.04.2023 - 21:09
Besinka: Lilith: Moc děkuji.
09.04.2023 - 20:42
Lionhead: Besinka: Kdyby tahle slova měla hmotný tvar, postavila by chrám. (-:
09.04.2023 - 19:16
Lilith: Hezké...
09.04.2023 - 08:40
Besinka: divoženka1: děkuji za podporu i slovíčka.
09.04.2023 - 08:39
Besinka: divoženka1: děkuji za podporu.
09.04.2023 - 06:24
divoženka1: Potom dojdou koledníci
zmalují tě na zadnici-a hned bude vesele
to k té první části


Hezká vzpomínka na babičku- to ke druhé sloce
08.04.2023 - 03:42
divoženka1: Mít sebe není málo
07.04.2023 - 11:22
Besinka: M.A.Rek: Chtěla jsem napsat něco pozitivního. Děkuji za slovíčka.
07.04.2023 - 11:21
Besinka: M.A.Rek: Moc děkuji za řádky. I za úsměv zaslaný. Jsi hodný.
06.04.2023 - 22:45
M.A.Rek: Fíha...
06.04.2023 - 22:43
M.A.Rek: S babi Ti nepomůžu, je mi líto. Snad Tě rozesměji jako dědek:

Když jsem byl v blázinci
ve svěrací kazajce
lapiduši, ti zločinci
zmalovali mi vejce

A nad vejci na ten proutek
přivázali pentličky
lezou mi ze šortek
no nekoukejte lidičky
1 ... 183|184|185|186|187|188|189|190|191 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku