Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.04.2023 - 09:54
Besinka: j.m.: Díky.
|
14.04.2023 - 09:14
j.m.: Jíťo,nezlob a nebul !
|
12.04.2023 - 13:57
Besinka: divoženka1: Děkuji za podporu.
|
12.04.2023 - 13:37
divoženka1: Smích to je jiskřička v očích,která vzniká když se člověk smíří s osudem a stačí mu to co od života dostal
|
11.04.2023 - 17:12
Besinka: René Vulkán: Já u toho bulela.
|
11.04.2023 - 12:57
René Vulkán: má to co říct
|
11.04.2023 - 10:24
Besinka: divoženka1: Děkuji, divoženko.
|
11.04.2023 - 08:13
|
09.04.2023 - 21:09
Besinka: Lionhead: Ach, drahá.
|
09.04.2023 - 21:09
Besinka: Lilith: Moc děkuji.
|
09.04.2023 - 20:42
Lionhead: Besinka: Kdyby tahle slova měla hmotný tvar, postavila by chrám. (-:
|
09.04.2023 - 19:16
Lilith: Hezké...
|
09.04.2023 - 08:40
Besinka: divoženka1: děkuji za podporu i slovíčka.
|
09.04.2023 - 08:39
Besinka: divoženka1: děkuji za podporu.
|
09.04.2023 - 06:24
divoženka1: Potom dojdou koledníci
zmalují tě na zadnici-a hned bude vesele to k té první části Hezká vzpomínka na babičku- to ke druhé sloce |
08.04.2023 - 03:42
divoženka1: Mít sebe není málo
|
07.04.2023 - 11:22
Besinka: M.A.Rek: Chtěla jsem napsat něco pozitivního. Děkuji za slovíčka.
|
07.04.2023 - 11:21
Besinka: M.A.Rek: Moc děkuji za řádky. I za úsměv zaslaný. Jsi hodný.
|
06.04.2023 - 22:45
M.A.Rek: Fíha...
|
06.04.2023 - 22:43
M.A.Rek: S babi Ti nepomůžu, je mi líto. Snad Tě rozesměji jako dědek:
Když jsem byl v blázinci ve svěrací kazajce lapiduši, ti zločinci zmalovali mi vejce A nad vejci na ten proutek přivázali pentličky lezou mi ze šortek no nekoukejte lidičky |


