Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1554
» komentářů: 5228 / 5604
Komentáře k dílům uživatele :
19.01.2023 - 13:37
Květka Š.: Slunce den otevírá
jak tulipánu květ
tvé srdce smutek svírá
a nechce odletět
drží se zuby nehty
ty o něm dobře víš
a ten svůj černý smutek
úsměvem ošálíš...
18.01.2023 - 21:30
Besinka: divoženka1: díky, drahá
18.01.2023 - 21:29
Besinka: zenge: děkuji za podporu.
18.01.2023 - 20:17
divoženka1: Nejsi divná jen citlivá
úsměv ať ti tvář omývá
18.01.2023 - 19:27
zenge: za každé ráno dík
smutek ať vezme kapesník!
18.01.2023 - 16:12
Besinka: j.m.: Děkuji za podporu. Já se v určitých proudech myšlenek nechcu cítit tak sama, tak se svěřím Libresu.
a tady věřím, že se vždy někdo najde, kdo mě na dálku pohladí, když jsem smutná.
18.01.2023 - 15:47
j.m.: Děláš to báječně,pokud ti to pomáhá.
18.01.2023 - 13:24
Besinka: divoženka1: Víš, já psaní beru spíše jako psychoterapii a léčení toho mišmaše, co mám v sobě.
Báseň je opravdu náhoda, že z toho vyjde.
A to jenom někdy.
18.01.2023 - 12:48
divoženka1: Tak proto tomu nerozumím,stále jsem v tom hledala báseň,ale nemyslim si,že básnik musi být vyrovnaný
18.01.2023 - 11:36
Besinka: divoženka1: Víš, někdy se člověk potřebuje vypsat z něčeho, čemu ani sám nerozumí, co má v sobě.
18.01.2023 - 11:35
Besinka: René Vulkán: Já vím automatické psaní má psychologický efekt, že člověku v danou chvíli uleví, ale s poezií nemá nic společného.
Poezie chce vyrovnanost a nikoliv roztěkanost mysli.
18.01.2023 - 11:10
divoženka1: Připadá mi to jako automatický generátor slov a souhlasim s Vulkánem tato forma se mi jeví nešťastná,ale poezii nehodnotím je to můj pocit
18.01.2023 - 10:37
René Vulkán: mám tam chybu

Voda dlaně neuhasí

PS
automatické psaní znám, není to nejlepší metoda pro poezii
18.01.2023 - 10:29
Besinka: René Vulkán: Moc děkuji za napsání. Můj výplod automatického psaní potřebuje trochu upravit.
Moc děkuji za Tvé pomocné linie.
Já to odpálkovala, když jsem si trochu potřebovala ulevit.
18.01.2023 - 09:42
René Vulkán: jen nápad inspirovaný první slokou:

Letí popel zapomnění
Vod dlaně neuhasí
Bodá dýkou
kdopak asi
18.01.2023 - 09:38
René Vulkán: posledním veršům slok nerozumím

smrt, drť, krk - mi nepřijde šikovné

verši - Olovo, uhlík i drť - bere "i" tempo

Celkově mi báseň není jasná
16.01.2023 - 10:25
Besinka: Děkuji, zlatá.
15.01.2023 - 19:16
Lilith: Jooo, se tak taky někdy cítím... napsalas to parádně!
15.01.2023 - 07:47
Besinka: Moc děkuji, rádo.
14.01.2023 - 21:00
raďo: ten konec je trefný, at tě modrá hojí ST
1 ... 188|189|190|191|192|193|194|195|196 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku