Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1554
» komentářů: 5228 / 5604
Komentáře k dílům uživatele :
02.04.2023 - 10:40
Besinka: M.A.Rek: Děkuji a moc zdravím. J.
01.04.2023 - 17:15
M.A.Rek: Ahoj Jitko, taky při Tobe stojím...

Na okně na římse sedává mi Anděla
často přes okno na mne hleděla

Laškovně říká mi, ať pro štěstí si sáhnu
na její ňadra, no tak se nahnu

A opravdu, štěstí mám, včas jsem uhnul
neb o patro výš soused z okna žuchnul
01.04.2023 - 10:16
Besinka: Lilith: ano.to je.
01.04.2023 - 10:15
Besinka: Lilith: moc děkuji.
01.04.2023 - 10:15
Besinka: Lilith: ano, přesně tak.
01.04.2023 - 10:14
Besinka: Lilith: moc děkuji.
31.03.2023 - 20:46
Lilith: Každá chvilka života je poklad... ;-)
31.03.2023 - 20:45
Lilith: Moc fajn ;-)
31.03.2023 - 20:44
Lilith: život nejni jednoduchý...
31.03.2023 - 20:43
Lilith: Mocinky povedených pár slovíček a vše řečeno...
31.03.2023 - 18:48
Besinka: Květka Š.: Moc děkuji.
31.03.2023 - 14:27
Květka Š.: :)...A VONÍ
31.03.2023 - 14:24
Besinka: j.m.: Děkuji za slovíčka.
31.03.2023 - 13:30
j.m.: Jsem zvyklý si povídat,pouze špatně slyším odpovědi,ale to bude ušima.
30.03.2023 - 18:05
Besinka: divoženka1: Děkuji, zlatá.
30.03.2023 - 17:27
divoženka1: Můj oblíbený herec Víťa Marčík má hru Moravské pašije.Je to o malém opustěném chlapci,který si s bohem chodí povidat k Božím mukám ,protože nikoho jiného kdo by mu odpověděl na otázky nemá.
30.03.2023 - 12:23
Besinka: René Vulkán: Moc děkuji.
30.03.2023 - 07:52
René Vulkán: První sloka je perfektní! Nejen, že zní malebně, ale i dává prostor rozvíjení vlastních fantazií: jaké jsou ty věty, jaký je vztah mezi těmi sedícími u kávy? Musí být hezký, když je v nich šlehačka.
A ani zbytek nezůstává pozadu.
21.03.2023 - 18:15
Besinka: Květka Š.: Díky.
21.03.2023 - 16:06
Květka Š.: nic...ale ne dlouho
1 ... 184|185|186|187|188|189|190|191|192 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku