Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1555 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.07.2024 - 21:07
Lilith: Nebul a do nebe se usmívej... babičku to potěší ;-)
|
31.07.2024 - 16:01
Besinka: Marťas9: Děkuji
|
31.07.2024 - 15:43
Marťas9: Nádhera
|
31.07.2024 - 11:43
Besinka: Květka Š.: Ano
|
31.07.2024 - 11:42
Besinka: Květka Š.: Děkuji mockrát
|
31.07.2024 - 11:19
Květka Š.: ...naše
milé babičky... |
31.07.2024 - 11:14
Květka Š.: ...pěkná
|
29.07.2024 - 18:26
Besinka: Marťas9: objimam zlatíčko
|
29.07.2024 - 18:15
Marťas9: Moc krásné, moc smutné objímám Jituško
|
27.07.2024 - 20:32
Besinka: Lilith: objimam
|
27.07.2024 - 20:32
Besinka: Lilith: děkuji
|
27.07.2024 - 20:24
Besinka: Lilith: děkuji
|
27.07.2024 - 18:38
Lilith: Jooooo! :-)
|
27.07.2024 - 18:37
Lilith: Stromy mají paměť i duši...
|
27.07.2024 - 18:24
Lilith: Milá svá paní, ST k vašemu pracování... ;-)
|
26.07.2024 - 17:51
Besinka: René Vulkán: budu předělávat, také zpětně to vidím stejně
|
26.07.2024 - 14:09
René Vulkán: Přijde mi to málo, ale možná že jsem něco přehlédl.
|
24.07.2024 - 11:44
Besinka: divoženka1: Já vím o víkendu jedu k Ještědu, tak třeba něco napíšu. Budeš se mít na co těšit.
Člověk si musí také udělat trochu volna a nemyslet na práci.Objímám, holka zlatá. |
24.07.2024 - 09:54
divoženka1: Na každy kousek naší země je potřeba mít čas :-) aby ho člově k očuchal a objevil jeho krásu
|
23.07.2024 - 17:10
Besinka: j.m.: děkuji mockrát, já český Krumlov jsem též navštívila,ale jako rychlý navstevnik a všude draho,tak jsem si to neužila. Český les je též hezký,ale chce si ho užít a blízko být ubytován.
|


