Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1555 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.07.2024 - 17:10
Besinka: j.m.: děkuji mockrát, já český Krumlov jsem též navštívila,ale jako rychlý navstevnik a všude draho,tak jsem si to neužila. Český les je též hezký,ale chce si ho užít a blízko být ubytován.
|
23.07.2024 - 17:06
Besinka: Zeanddrich E.: Objimam zlatíčko
|
23.07.2024 - 17:05
Besinka: Zeanddrich E.: Ono jsou to myšlenky a pocity, nevím,jak přesně vyjádřit.Takiva vnitřní mluva.
|
23.07.2024 - 17:04
Besinka: Zeanddrich E.: Ano přesně tak.
|
23.07.2024 - 17:00
Besinka: Zeanddrich E.: Moc děkuji.
|
23.07.2024 - 17:00
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji mockrát.
|
23.07.2024 - 15:21
j.m.: Skvěle napsáno,ale raději mám Český Krumlov a Český les.
|
23.07.2024 - 15:11
Zeanddrich E.: Různorodostí k jednotě...?
|
23.07.2024 - 15:10
Zeanddrich E.: Upřímnou soustrast, - a sílu... .
|
23.07.2024 - 15:08
Zeanddrich E.: - Jó, piškvorky :); to bývaly turnaje na ZDŠ (a bitvy v jinak nezáživné hodině ...:) )
|
23.07.2024 - 15:06
Zeanddrich E.: Moc hezké.
|
23.07.2024 - 14:58
Zeanddrich E.: Hezké opět...:)
|
23.07.2024 - 08:35
Besinka: Lilith: posílám pusu, rodačka
|
23.07.2024 - 08:34
Besinka: René Vulkán: děkuji, rodné srdce Prahy psalo.
|
23.07.2024 - 05:59
Lilith: Praha je Praha... doma je doma ;-)
Praha se mi dokonce líbí víc než Paříž, i když Francie je má radost ;-). Praha má spoustu nádherných zdobných domů, věží, muzeí, galerií a kavárny a hospůdky a parky taky. Jsem vlastenka :-) |
22.07.2024 - 23:43
|
22.07.2024 - 21:52
Besinka: divoženka1: určitě
|
22.07.2024 - 21:35
divoženka1: To chápu ja také ne ,tak třeba se dočkám i básničky odjinud :-)))
|
22.07.2024 - 21:26
Besinka: divoženka1: až někam budu cestovat tak se podelim, když já nemohu psát o věcech a místech,kde reálně nejsem a přeji krásný večer z místa kousek od Kolína,po náročné práci
|
22.07.2024 - 20:10
divoženka1: Besi To já samozřejmě vím jenom jsem ti chtěla naznačit že jsou jiné krásné města :-)))
|


