Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1555
» komentářů: 5228 / 5604
Komentáře k dílům uživatele :
09.07.2024 - 19:42
divoženka1: Určitě je to lepší než ta výtvarná abstrakce:-))
09.07.2024 - 18:19
Besinka: divoženka1: jak se ti líbí současná verze
09.07.2024 - 18:03
divoženka1: Koláž abstraktní ?.Vůbec jsem netušila ,že se používá v básnich .Znám ten výraz z výtvarného umění.Musím se zeptat umělé inteligence,kde jsi to četla?
09.07.2024 - 12:23
Besinka: Marťas9: moc děkuji
09.07.2024 - 07:07
Marťas9: Moc hezké Jituško. Opatruj se
08.07.2024 - 20:42
Besinka: divoženka1: já asi to změním, protože to je koláž abstraktní a je lepší tomu dát logickou formu, máš pravdu
08.07.2024 - 19:26
divoženka1: Besi nemusíš to měnit jen jsem si říkala že by to asi potřebovala vysvětlit určitě víš proč jsi to tak napsala
08.07.2024 - 17:51
Besinka: divoženka1: já to nějak změním,dej mi nápad
08.07.2024 - 17:07
divoženka1: Nerozumím básnickému obratu přítomnost je kůň co uzdu v tříslech tříští. Mám tomu rozumět tak že uzda u koně prochází třísly?
07.07.2024 - 07:00
Besinka: Psavec: ano
06.07.2024 - 22:22
Psavec: Už je to jasný.
06.07.2024 - 14:30
Besinka: René Vulkán: jsme na tom stejně
06.07.2024 - 14:26
René Vulkán: taky fandím
03.07.2024 - 12:36
Besinka: Zeanddrich E.: Ano, děkuji.
03.07.2024 - 08:06
Zeanddrich E.: Besinka: Pěkná momentka, Besinko :) -I tohle je zjevně Tvůj ,,šálek kávy"! :)
03.07.2024 - 08:05
Zeanddrich E.: Pěkná momentka, Besinko :) -I tohle je¨zjevně Tvůj,,šálek kávy"! :)
01.07.2024 - 13:51
Besinka: Lilith: Děkuji
01.07.2024 - 08:59
Lilith: Pěkné
26.06.2024 - 18:14
Besinka: Lilith: Děkuji a posílám pozdravy. Vstávání ráno je strašné a děkuji za pochopení. Dojíždět do práce x kilometrů je šílené.
26.06.2024 - 18:12
Besinka: Lilith: Děkuji, sluníčko
1 ... 129|130|131|132|133|134|135|136|137 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku