Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1555 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.07.2024 - 10:33
Besinka: Zeanddrich E.: Já nevím, co tam dát jiného.Ono když jsem viděla film Noe bylo mi smutno z toho, těžko vysvětlit,jsou tam pasáže, které člověk musí určitým způsobem probrat v sobě.Zdravim.
|
14.07.2024 - 10:29
Besinka: Zeanddrich E.: Objimam
|
14.07.2024 - 01:19
Zeanddrich E.: Lilith: Besinka: (Vyvolenost je snad pro jednotlivé úkoly- ale to asi nebude ten smysl - potažmo význam slova, co Ty zde myslíš, že, Besinko)
|
14.07.2024 - 01:18
Zeanddrich E.: (( ...)).
|
14.07.2024 - 01:13
Zeanddrich E.: (Ukládám si.. :) )
- Zadrhla jsem se u nádobí a poslouchala déšť v ladnosti kapek citu... . |
14.07.2024 - 01:11
Zeanddrich E.: Dýchám
s Bohem v zákrytu. Svět je meluzína a volá mě sílou okamžiku... (etc.) Je to moc hezké, Besinko. -Toto je jedna z Tvých básní, ke kterým se asi budu vracet (a užívat si jednotlivé obrazy... :) ) |
13.07.2024 - 16:30
Besinka: divoženka1: objimam
|
13.07.2024 - 15:35
divoženka1: Hezká vzpominka
|
13.07.2024 - 05:23
Besinka: Marťas9: objimam
|
12.07.2024 - 23:11
Marťas9: Smuténková, opatruj se Jituško....
|
12.07.2024 - 20:28
Besinka: Lilith: objimam
|
12.07.2024 - 19:33
Lilith: Tichounké ST...
|
12.07.2024 - 00:22
Besinka: Lilith: děkuji
|
12.07.2024 - 00:22
Besinka: Lilith: děkuji
|
11.07.2024 - 20:17
Lilith: Pěkné...
|
11.07.2024 - 20:17
Lilith: Zamyšlenkózní...
|
10.07.2024 - 16:40
Besinka: Zeanddrich E.: To je metafora na určité vlastnosti lidí a bezmocnost.Nevim jak popsat.
|
10.07.2024 - 16:39
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji za útěchu ve vedru
|
10.07.2024 - 12:42
Zeanddrich E.: Hmm. - Někdo, kdo nezná základy historie, by to ale mohl brát i jako třeba poplašnou zprávu, Besinko...! :)
|
10.07.2024 - 12:40
Zeanddrich E.: ... ,
Voda ale jen tak nezmizí, Besinko; - ona zase někde asi přebývá...! :) |


