Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1555 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.07.2024 - 19:30
Besinka: divoženka1: já vím,ale to je pohled z Prahy, až budu v jiném městě napíšu o jiném.Ja se zde narodila a také tu jednou umřu.
|
22.07.2024 - 18:35
divoženka1: Neni jen Praha celá naše zem je moc krásná,narodila jsem se ve Znojmě,znám Olomouc do školy jsem chodila v Brně, jezdim každé prázdniny do Telče,žiji na pohostinném Slovácku,obdivuji Uherské Hradiště a tak bych mohla pokračovat.....ráda cestuji a všude jsou krásná mista.
|
22.07.2024 - 12:36
Besinka: Marťas9: moc děkuji a zdravím
|
22.07.2024 - 11:47
Marťas9: Moc hezky napsané...
|
21.07.2024 - 21:45
Besinka: Lilith: ano a objímám
|
21.07.2024 - 21:45
Besinka: Lilith: děkuji mockrát
|
21.07.2024 - 21:44
Besinka: Lilith: objimam virtuálně
|
21.07.2024 - 20:39
Lilith: Jojo, někdy se to tak nešťastně všechno sype...
|
21.07.2024 - 20:32
Lilith: Milé to...
|
21.07.2024 - 20:27
Lilith: Ahoj, volám ti do vedra ;-)
|
21.07.2024 - 11:26
Besinka: Marťas9: objimam
|
20.07.2024 - 23:04
Marťas9: Určitě najde, musíš věřit
|
20.07.2024 - 05:53
Besinka: j.m.: objimam
|
20.07.2024 - 05:41
j.m.: Všichni jsou už v Mexiku,Buenos Dias,já taky jdu.
|
18.07.2024 - 15:38
Besinka: Marťas9: Děkuji
|
18.07.2024 - 08:03
Marťas9: Objímám Jituško....
|
17.07.2024 - 06:18
Besinka: Marťas9: děkuji
|
16.07.2024 - 22:28
Marťas9: Krásné...
|
14.07.2024 - 21:54
Besinka: Marťas9: objimam zlatíčko
|
14.07.2024 - 19:21
Marťas9: Besinka: Krásné Jituško, v pokoře a srdíčku podané....
|


