Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1555 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.08.2024 - 20:02
M.A.Rek: Závidím Ti optimismus, máš ho na rozdávání. S Tebou bych chtěl chodit na poštu...
Cítil jsem se krásně. Počítal jsem sny. Odešel jsem na poštu. A opět... ... opět jsem se tam nasral. |
29.08.2024 - 19:27
Besinka: Lilith: objimam zlatíčko
|
29.08.2024 - 18:57
Lilith: Líbí se mi tvé minichvíle ;-)
|
29.08.2024 - 08:00
Besinka: Zeanddrich E.: Dneska jdu akorát na katastrální úřad v Praze pracovně, tak si na Tebe vzpomenu.
A třeba v budoucnu dáme někdy kávu. |
29.08.2024 - 07:57
Besinka: Zeanddrich E.: Objímám a mám radost.
|
29.08.2024 - 07:55
Zeanddrich E.: Lilith: Besinka: divoženka1: ... :):)
Já ovšem, když jsem třeba pracoval na Katastrálním úřadě (v Břeclavi), jsem v kanceláři takový klid neměl... :). |
29.08.2024 - 07:54
Zeanddrich E.: .. :):).
|
29.08.2024 - 07:52
Zeanddrich E.: Besinko, musím uznat, že na mne Tvé básně dlouhodobě působí antistressově ... :). - Hezký den Ti přeji...! :)
|
28.08.2024 - 22:32
Besinka: Lilith: objimam zlatíčko
|
28.08.2024 - 20:39
Lilith: Všechno počká...
|
28.08.2024 - 07:24
divoženka1: Doufám,že tiento přistup k práci nemaji i v jiných kancelářích ;-(
|
26.08.2024 - 11:36
Besinka: M.A.Rek: Četla jsem do telefonu Jiřímu Štolbovi, co je v sanatoriu a udělalo mu to radost. Objímám.
|
26.08.2024 - 11:01
M.A.Rek: No, to se Ti povedlo. I s tím líbezným závěrem. ;o)
|
25.08.2024 - 20:46
Besinka: Lilith: ano
|
25.08.2024 - 20:24
Lilith: Ano, stárnout... spíš zrát jako ovoce... s úsměvem ;-)
|
25.08.2024 - 09:12
Besinka: Lilith: objimam
|
25.08.2024 - 08:48
Lilith: To je milé ;-)
|
24.08.2024 - 10:20
Besinka: Lilith: objimam
|
24.08.2024 - 10:19
Besinka: Lilith: děkuji
|
23.08.2024 - 22:42
Lilith: Jojo, nejni nad rodinku... ;-)
|


