Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.04.2026 - 10:23
valerie: Láska zůstane...krásné
|
22.04.2026 - 09:57
valerie: Bude z ní mít radost, je tam jeho život
|
22.04.2026 - 09:40
Besinka: Lilith: děkuji.
|
22.04.2026 - 09:18
Lilith: Pěkný.
|
20.04.2026 - 21:11
Besinka: René Vulkán: děkuji mockrát
|
20.04.2026 - 20:59
|
20.04.2026 - 11:14
Besinka: valerie: Děkuji mockrát.
|
20.04.2026 - 07:59
valerie: Tvé postřehy jsou víc než milé
|
19.04.2026 - 20:46
Besinka: M.A.Rek: děkuji za upozornění,rok přepisu
|
19.04.2026 - 14:56
M.A.Rek: V roce dva tisíce třicet šest
to budu mít tu velkou čest tančit s dívkou nádhernou když ovšem zatřese mou urnou |
17.04.2026 - 21:38
Besinka: JiSo: děkuji mockrát
|
17.04.2026 - 17:35
JiSo: Besinka: na zdraví!!!
|
17.04.2026 - 16:21
Besinka: valerie: děkuji mockrát
|
17.04.2026 - 01:33
valerie: Všechno modré z nebe
dala by ti jistě ráda schází dotek pohlazení srdíčko bije ale strádá Jemná smutná básnička |
15.04.2026 - 22:27
Besinka: Marťas9: Děkuji.
|
15.04.2026 - 22:27
Besinka: M.A.Rek: Děkuji za podporu, brzo bude mít svátek Marcela, jméno mámy, tak to na mě padlo.
|
15.04.2026 - 12:39
M.A.Rek: Malé holky
malí kluci k nebi vzhlíží a nemají moci nad hvězdami co zmizeli jim jako starý kluk též hledím a vím že nezapomenu na své hvězdy než sám jí budu jen nevím kdy |
15.04.2026 - 04:19
Marťas9: Objímám tě zlatíčko...
|
13.04.2026 - 21:40
Besinka: Vaska49: Já ho miluji.
|
13.04.2026 - 21:39
Besinka: Vaska49: Já při tom brečela.
|


