Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.04.2026 - 21:26
Vaska49: Závidím. Takový dopis jsem nikdy nedostal.
|
13.04.2026 - 21:25
Vaska49: Smutná báseň, když matka už není. Soucítím s Tebou.
"i chybí doteky, co nebudou." je krásný, smutný verš. |
11.04.2026 - 01:15
Besinka: René Vulkán: děkuji mockrát
|
10.04.2026 - 13:43
|
04.04.2026 - 08:22
Besinka: René Vulkán: ano, letí
|
03.04.2026 - 07:14
|
31.03.2026 - 20:56
Besinka: Květka Š.: Děkujeme
|
31.03.2026 - 17:52
Květka Š.: ..krásné..a všechno nej...
|
30.03.2026 - 22:20
Besinka: Radost: děkuji za podporu.
|
30.03.2026 - 21:10
Radost: Krásná básnička, Besinko.
|
30.03.2026 - 12:38
Besinka: M.A.Rek: děkuji mockrát
|
30.03.2026 - 09:43
M.A.Rek: I jako ty holá věta je krásná.
|
26.03.2026 - 09:36
Besinka: valerie: děkuji za podporu a objimam
|
25.03.2026 - 23:27
valerie: Vnímám tu smutnou atmosféru
|
20.03.2026 - 17:34
Besinka: Lilith: přesně
|
20.03.2026 - 17:34
Besinka: Lilith: děkuji
|
20.03.2026 - 17:11
Lilith: Co bude dál? Nechme se raději překvapit...
|
20.03.2026 - 17:08
Lilith: Uf...
|
19.03.2026 - 16:06
Besinka: M.A.Rek: děkuji za podporu a objimam
Já jen fotografovala a z kavárny naproti je to bezpečné Na náměstí Republiky je skvělý výhled |
19.03.2026 - 13:46
M.A.Rek: Sice mi ve věži straší, ale nic z ní nevypadne. ;o)
|


